بسیج فرهنگیان اهانت رییس جمهوری فرانسه به پیامبر (ص) را محکوم کرد

تهران-ایرنا- مرکز بسیج فرهنگیان وزارت آموزش و پرورش با صدور بیانیه‌ای اهانت امانوئل مکرون رییس جمهوری فرانسه را به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص) محکوم کرد.

به گزارش روز چهارشنبه وزارت آموزش و پرورش، در متن این بیانیه آمده است:  اهانت به ساحت مقدس پیامبر عظیم شأن اسلام حضرت محمدمصطفی(ص) از روی عجز در منطق و استدلال بوده و در راستای پروژه اسلام هراسی و ارائه چهره غیرواقعی از اسلام توسط رژیم کودک‌کُش صهیونیستی و غربی‌ها طراحی شده است.

همچنین نوشته شده است: در امتداد هجوم ناجوانمردانه جریان کفر و نفاق علیه حق وعدالت، بار دیگر اقدام موهن و گستاخانه دیگری، شخصیت بی‌نظیر عالم بشریت را نشانه گرفت و با بیان صریح اهانت آمیز "مکرون" رئیس جمهور ملعون فرانسه علیه پیامبراکرم(ص) که این بار نیز تحت حمایت دستگاه‌های تبلیغاتی صهیونیستی و غربی و به بهانه حمایت از آزادی بیان انجام شد، قلب بیش از یک میلیارد مسلمان را در اقصی نقاط جهان جریحه دار کرد.

در بخش دیگری از این بیانیه تاکید شده است: ناکارآمدی همه نظام‌های فکری جاری در جهان غرب که جذاب‌ترین گزاره‌های آن بازیچه بیان و نیز ابرقدرت‌ها است از بدیهیات به شمار می‌رود و حوادث جاری در شنبه‌های فرانسه که مدعی آزادی بیان و نیز وقایع اخیر در هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبراکرم(ص) است، گواهی واضح برعجز روزافزون همه مکاتب مبتنی بر اومانیسم و ضرورت بازگشت انسان به وحی منطبق بر فطرت است. دشمنی با اسلام وعناد با خدای متعال، توسط کسانی انجام می‌شود که غوطه‌ور در خواهش‌های نفسانی و شیطانی هستند که راهنمایان و هدایت‌گران بشر را مورد اهانت و یا به سُخره می‌گیرند.

همچنین در این بیانیه تاکید شده است: فریاد امّت هوشیار و متحد مسلمان و دیگر آزادگان جهان بخصوص ملت حسینی ایران اسلامی همچون گذشته، خاری درچشم استکبار جهانی خواهد بود و در مسیر الهی پیامبر گرامی اسلام و اهل بیت(ع) راهگشای حرکت انسان‌های حق طلب تا ظهور منجی موعود(عج) خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش