مرکز فوریت‌های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی چهارمحال و بختیاری افتتاح شد

شهرکرد- ایرنا -مرکز فوریت‌های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و سرمایه‌گذاران چهارمحال و بختیاری روز چهارشنبه با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت این استان افتتاح شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری در  آیین گشایش این طرح اظهار داشت: این مرکز شبانه‌روزی به عنوان،پنجره واحد در راستای پیگیری سریع و آنی مشکلات مدیران واحدهای تولیدی در سال "جهش تولید" تجهیز و فعال شده است.
الله‌کرم نصیری افزود: حضور نمایندگان دستگاه‌های اجرایی مرتبط از هشت صبح تا هشت شب و پس از آن به صورت برخط و آنلاین در این مراکز برای بررسی و حل ‌فصل مشکلات واحدهای تولیدی الزامی است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: این مرکز در صورت اهتمام جدی دستگاه‌های عضو، می‌تواند به مهم‌ترین عامل تحقق شعار سال یعنی جهش تولید، از طریق حل و فصل مشکلات و رفع موانع از پیش پای واحدهای تولیدی در حوزه‌های صنعتی و سرمایه‌گذاری مبدل شود.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری نیز در این آیین  گفت: این مرکز با عضویت ۱۰ دستگاه اجرایی به عنوان قرارگاه شبانه‌روزی خدمت‌رسانی به صنایع استان فعال شده است تا با ارتباط موثرتر در هرساعت از شبانه‌روز گام بلندی برای حل مشکلات صاحبان صنایع و واحدهای تولیدی استان بردارد.
سجاد رستمی تصریح کرد:با افتتاح این مرکز سرعت خدمت‌رسانی به واحدها بیشتر می‌شود و امید است عمده مشکلات تولیدکنندگان در بخش صنعت تا حدودی برطرف شود.
وی گفت: نمایندگان دستگاه‌های اجرایی که به این مرکز معرفی شده‌اند، مکلفند تا در راستای رفع مشکلات و موانع واحدهای تولیدی، متمرکز شدن بر مقوله جهش تولید، ایجاد اشتغال پایدار و توسعه فعالیت‌های اقتصادی در کوتاهترین زمان ممکن، به صورت ۲۴ ساعته و به شکل برخط و آنلاین پاسخگوی سرمایه گذاران و تولیدکنندگان باشند.

به گزارش ایرنا، در حال حاضر ۸۵۶ واحد صنعتی در استان فعال است که از این تعداد ۳۶ مورد جزو واحدهای بزرگ و دارای اشتغال بالای ۱۰۰ نفر و ۳۲ واحد متوسط با اشتغال بین ۵۰ تا ۱۰۰ نفر و ۷۸۶ واحد صنعتی کوچک است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =