نیروهای مسلح در تولید تجهیزات گام‌های بلندی برداشته‌اند

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: نیروهای مسلح کشور در سال‌های اخیر با توجه به تحریم‌ها، توانسته‌اند در تولید تجهیزات مورد نیاز، گام‌های بلندی بردارند و تلاش کرده‌ایم در حوزه تجهیزات به خودکفایی برسیم.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش،  سرتیپ کیومرث حیدری روز چهارشنبه در مراسم رونمایی از تجهیزات و ادوات خودرویی بازتولید شده این نیرو اظهارکرد: ارتقای تحرک در نیروهای مسلح، ارتش و نیروی زمینی، همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود: با استفاده از فرصت‌های پدید آمده در نتیجه تهدیدهای ظالمانه استکبار جهانی، همواره تلاش کردیم آنچه را که نیاز داریم در داخل و با تلاش مهندسان توانمند تولید کنیم.

حیدری ادامه داد: کارکنان ولایتمدار نیروی زمینی ارتش در اقدامی جهادی توانسته‌اند، هم به ارتقای تحرک کمک کنند و هم استمرار عملیاتی را در سطح یگان‌های این نیرو فراهم آورند و اینگونه "نهضت روی پای خود ایستادن" را بار دیگر به نمایش دهند.

وی در ادامه بیان کرد: در سال‌های اخیر با توجه به تحریم‌های ظالمانه دشمنان، نیروهای مسلح توانسته‌اند در تولید تجهیزات مورد نیاز و متناسب با تهدیدات، گام‌های بزرگی بردارند. در این سال‌ها تلاش کرده‌ایم در حوزه تجهیزات به خودکفایی برسیم. خوشبختانه تجهیزاتی را که نیاز داریم در داخل تولید می‌کنیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =