مسابقه «استندآپ کمدی» ویژه دانش آموزان در البرز آغاز شد

کرج – ایرنا - رییس اداره فراغت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اعلام کرد که به مناسبت فرا رسیدن ۱۳ آبان ماه روز دانش آموز مسابقه مفرح «استندآپ کمدی » در استان البرز آغاز شد.

محسن موسیوند روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت:  غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در شرایط کرونایی یکی از اقدامات سازمان فرهنگی  اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج است  که مسابقه کمدی اسندآپ در همین راستا طراحی و به اجرا درآمده است.

وی ادامه داد: این مسابقه افزایش نشاط  اجتماعی در بین دانش آموزان را به همراه دارد و فراخوان آن  از امروز برای شرکت تمام دانش آموزان استان البرز  داده شده است .

موسیوند گفت : دانش آموزان می توانند مطالب یا سایر آثار طنزآمیز خود را به صورت الکترونیکی برای سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج تا روز ۱۳ آبان ماه جاری ارسال کنند. 

این مسوول خاطرنشان کرد: پس از پایان فراخوان و ارسال آثار شرکت کنندگان به دبیرخانه جشنواره اسندآپ کمدی از طریق فضای مجازی ، نفرات برتر انتخاب و به قید قرعه هدایای نفیسی به آنان اهدا خواهد شد.

سازمان فرهنگی ،اجتماعی و ورزشی شهرداری پس از شیوع ویروس کرونا تاکنون ده ها برنامه فرهنگی ،سرگرمی و مسابقه برای قشرهای مختلف مردم استان  البرز به ویژه دانش آموزان برگزار کرده است.

استان البرز حدود ۵۳۰ هزار دانش‌آموز دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها