فراخوان وزارت فرهنگ برای تولید و نشر محتوا منتشر شد

تهران- ایرنا- معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی با همکاری مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتشار فراخوان تولید و نشر محتوا با موضوع هفته وحدت اعلام کرد: از تولید کنندگان و ناشران برتر محتوا در ایام هفته وحدت تقدیر خواهد شد.

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، متن فراخوان تولید و نشر محتوا با موضوع هفته وحدت بدین شرح است: فراخوان تولید و نشر محتوا در فضای مجازی ویژه تولید کنندگان محتوا، سایت‌های خبری، خبرگزاریها، سکوها و کارافزارهای انتشار صوت و تصویر، خبر و محتوای اطلاع رسانی به شرح زیر اعلام شد. این برنامه از پنج شنبه، ۸ آبان ماه همزمان با آغاز هفته وحدت تا ۱۵ آبان ماه ۱۳۹۹ اغاز  می شود.

و موضوعات آن : معرفی سیمای رحمانی و جهانی پیامبر اعظم (ص) به عنوان نماد صلح، اخلاق انسانی، وحدت آفرین و آرام بخش دل ها، تبیین هنرمندانه ی اهداف، ضرورتها، آثار و دستاوردهای وحدت مذاهب اسلامی خصوصا در سال های پیش رو، معرفی و تبیین سیره پیامبر اعظم (ص) در حوزه ی حکمرانی  است.

 معاونت امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال از برترین محتواهای تولیدی و نیز بسترهای نشری که در انتشار محتواهای مذکور فعالیت موثرتری داشته باشند، تقدیر مادی و معنوی انجام خواهد داد.

توجه به نکات زیر برای شرکت در این فراخوان ضروری است: علاقه مندان برای شرکت در فراخوان می‌توانند از طریق مراجعه به تارنمای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تولیدات اختصاصی خود را مستقیم و بدون محدودیت در گروهی که برای این امر در یکی از پیامرسانها به نشانی تشکیل شده است، بارگذاری کنند.

همچنین علاقه مندان برای ارسال محتواهای بازنشری لازم است کیفیت، تکراری نبودن و حرفه ای بودن را مدنظر قرار داده و حداکثر روزانه می توانند ۵ محتوای بازنشری را در گروه مذکور به اشتراک بگذارند.  لازم است ارسال محتواهای تولیدی و بازنشری در گروه، حتماً به همراه یک توضیح شامل موضوع و نام و مشخصات مرجع تولید یا انتشار باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =