پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید در پی شهادت جانباز سلیمانی

تهران - ایرنا - معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی، پیوستن جانباز گرانقدر سرتیپ «محمد یوسف سلیمانی» برادر شهید «ابوالقاسم سلیمانی» به خیل شهدا را به خانواده وی تسلیت گفت.

به گزارش ایرنا از ایثار، در پیام سعید اوحدی که روز چهارشنبه انتشار یافته، آمده است: عظمت و اقتدار ایران اسلامی مرهون همت ایثارگران و دلاوری جانبازان سرافرازی است که بر سر پیمان ماندند و در اعتلای خط سرخ شهادت و میراث گرانقدر شهدا کوشیدند. وی افزود: آنان که دیروز پیشگامان عرصه نبرد حق علیه باطل بودند و امروز پهلوانان عرصه شکیبایی و اسوه‌های استقامت هستند. جانبازان با روح آسمانی خویش متجلی شکوه ایثار گشتند و اجر ایمان و مجاهدتشان، روح پر تمنای آنان را به همرزمان شهیدشان واصل می‌کند.
اوحدی تصریح کرد: وصل عاشقانه جانباز شهید گرانقدر سرتیپ «محمد یوسف سلیمانی»، برادر گرامی شهید «ابوالقاسم سلیمانی» تهنیت باد که شایسته و سزاوار این مرتبه والا بود. ضمن عرض تسلیت و همدردی با شما خانواده محترم، صبر جمیل بازماندگان و علو درجات آن جانباز شهید معزز را از بارگاه ایزد منان خواستارم.
همچنین «اداره کل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران»  این ضایعه را به همکار خود، سرکار خانم «پرستو سلیمانی» فرزند شهید سرتیپ «محمد یوسف سلیمانی» تسلیت گفته و برای خانواده شهید آرزوی صبر و آرامش دارد.

معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران همچنین با صدور پیامی درگذشت بانوی ماجده و مؤمنه «حاجیه خانم عزت نصر اصفهانی» مادر گرامی شهیدان معزز ««عبدالعلی، حسینعلی و حسنعلی کرمانی کارلادانی» را تسلیت گفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =