اصلاحیه محدوده زمانی آثار بخش دفاع مقدس در جشنواره کتاب و رسانه

تهران- ایرنا- رئیس هیئت اجرایی نوزدهمین جشنواره کتاب و رسانه از افزایش محدوده زمانی آثار منتشر شده ویژه بخش دفاع مقدس تا پایان مهرماه خبر داد.

به گزارش ایرنا از موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، رجبعلی سالاریان با اشاره به اصلاحیه ای که در بخش ویژه دفاع مقدس نوزدهمین جشنواره کتاب و رسانه صورت گرفته است، گفت: خبرنگاران، روزنامه نگاران، عکاسان، برنامه سازان و شهروند خبرنگاران حوزه کتاب برای شرکت در بخش ویژه دفاع مقدس این دوره از جشنواره کتاب و رسانه می توانند آثار خود را که در محدوده زمانی اول مهر ماه سال ۱۳۹۸ تا پایان مهرماه ۱۳۹۹ در رسانه‌ها منتشر کرده اند، برای شرکت در جشنواره ارسال کنند.

وی افزود: پیش از این در فراخوان منتشر شده از سوی دبیرخانه نوزدهمین جشنواره کتاب و رسانه اعلام شده بود آثاری که در محدوده زمانی اول مهر ماه سال ۱۳۹۸  تا پایان شهریور ۱۳۹۹ در رسانه‌ها منتشر شده اند، در داوری شرکت داده می شوند اما این مهلت برای بخش ویژه دفاع مقدس تا پایان مهرماه افزایش پیدا کرده است.
سالاریان با اشاره به استقبال فعالان رسانه‌ای حوزه کتاب در این دوره از جشنواره کتاب و رسانه گفت: در این دوره دو بخش ویژه «سواد رسانه‌ای» و «دفاع مقدس» به جشنواره اضافه شده است که این امر مشارکت فعالان حوزه کتاب و رسانه را به همراه خواهد داشت. با توجه به اینکه چندین روز از ارسال فراخوان گذشته، شاهد حضور فعالانه خبرنگاران، روزنامه نگاران برای حضور و رقابت در این جشنواره هستیم.

رئیس هیئت اجرایی نوزدهمین جشنواره کتاب و رسانه افزود: علاقه‌مندان تا ۱۴آبان ماه فرصت دارند به پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی resaneh.ketab.ir مراجعه کنند و آثار خود را در قالب‌های اعلام شده برای داوری ارسال کنند. لذا از خبرنگاران و روزنامه نگاران و فعلان رسانه ای تقاضا دارم ارسال آثار خود را به روزهای آخر موکول نکنند چرا که مهلت ارسال آثار قابل تمدید نیست.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =