رژیم صهیونیستی مرکز آموزشی برای جنگ با حزب الله راه‌اندازی کرد

تهران - ایرنا - ارتش رژیم صهیونیستی روز سه شنبه در بیانیه ای اعلام کرد که یک مرکز آموزشی ویژه برای شبیه‌سازی جنگ با حزب‌الله لبنان راه‌اندازی کرد.

به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک روسیه، ارتش رژیم صهیونیستی تاسیسات آموزشی "جنگل‌های الجلیل" که شبیه سازی شده یک روستای لبنانی در ۳۰۰ متری مرزهای مشترک با لبنان است با هدف تمرین برای جنگ با حزب الله راه اندازی کرده است.

ارتش رژیم صهیونیستی هدف از تاسیس این مرکز آموزشی را تقویت توانمندی‌ها و ارائه پاسخ فوری به موارد اضطراری در شمال عنوان کرده است.

در این بیانیه آمده است: این تاسیسات برای انجام مانورها و تمرین‌های دقیق با هدف اداره جنگ‌ها در لبنان است و تمرین‌های نیروی دریایی و زرهی را هماهنگ‌تر با محیط قرار می‌دهد.

ارتش رژیم صهیونیستی با بیان اینکه ساخت این مرکز کم تر از یکسال طول کشیده و از تجربه وقایع سال گذشته برای ساخت آن استفاده شده، افزوده است: این تأسیسات زمینه مناسبی برای بهبود توانمندی‌های نیروهای پیاده نظام‌ ایجاد کرده و حمایت نظامی فوری و کارآمدی را در صورت نیاز ارائه می‌کند.

ارتش رژیم صهیونیستی اضافه کرده است: مرکز آموزشی «جنگل های الجلیل» دقیقا شبیه روستای لبنانی احداث شده است که بر عمق اطلاعاتی و شناخت میدانی خاک لبنان تکیه دارد و به منزله سنگ بنای افزایش درک و شناخت سطح میدانی در مواجهه با حزب‌الله لبنان و برتری بر آن است.

رژیم صهیونیستی طی ماه های اخیر بارها نیروهای خود را  در مرزهای مشترک با لبنان‌ به حالت آماده باش درآورده است.

آماده باش ارتش رژیم صهیونیستی بعد از حمله این رژیم به اطراف فرودگاه دمشق در ۲۲ ژوئیه و شهادت «علی کامل محسن» از اعضای حزب الله لبنان اعلام شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =

سرخط اخبار جهان