۶ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۱۴
کد خبرنگار: 2166
کد خبر: 84090376
۰ نفر

برچسب‌ها

فرماندار شوش: فعالیت کارگاه‌های تولید ماسک از سرگرفته شود

دزفول- ایرنا- فرماندار شوش با تاکید بر لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این شهرستان گفت: فعالیت کارگاه‌های تولید ماسک شوش از سر گرفته شود.

به گزارش ایرنا عدنان غزی عصر سه شنبه در نشست ستاد مبارزه با کرونای شوش با اشاره به آخرین وضعیت این شهرستان افزود: استفاده از ماسک در شوش کاهش یافته است.

وی با بیان اینکه ارزشیابی ادارات امسال براساس میزان استفاده از ماسک انجام می‌شود، تصریح کرد: با هر اقدامی که باعث به خطر افتادن سلامت مردم شود، برخورد قاطع می‌شود.
فرماندار شوش گفت: میزان استفاده از ماسک نباید کمتر از ۹۵ درصد باشد لذا بازرسی از ادارات با هدف افزایش میزان استفاده از ماسک بیشتر می‌شود.

وی با بیان اینکه هیچ مدرسه‌ای در شوش تعطیل نیست، افزود: آموزش و پرورش باید حضور معلمان را رصد کند.
غزی خواستار فعالیت مجدد گروه‌های جهادی در شوش شد و اظهارداشت: ادارات و نهادهای مختلف باید پای کار بیایند و روستاهای مختلف گندزدایی شوند.
وی زیارت اهل قبور را در شهرستان شوش ممنوع اعلام کرد و افزود: شهرداری شوش با انعقاد تفاهم نامه‌ای برای غسل متوفیان با حوزه علمیه هماهنگ شود.

فرماندار شوش بیان کرد: تابلوی توقف ممنوع در آرامستان‌های شهرستان شوش نصب و خودروهای متخلف جریمه می‌شوند.

وی از دهیاران خواست آیین‌های عروسی و عزا را گزارش دهند و افزود: نهادهای دولتی و نیمه دولتی حق واگذاری اماکن برای مراسم عروسی و عزا را ندارند. 

 آمار ابتلا به کرونا در استان خوزستان در هفته‌های اخیر افزایش یافته است. 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =