توجه به ظرفیت‌های صنعتی از ماموریت‌های مهم مسوولان ارشد قزوین است

قزوین – ایرنا – استاندار قزوین گفت: توجه به ظرفیت‌های صنعتی یکی از ماموریت‌های مهم مسوولان ارشد استان است با بتوان برای رفع مشکلات صنایع و واحدهای تولیدی در سال جهش تولید گام برداشت.

به گزارش ایرنا، هدایت الله جمالی پور شامگاه سه شنبه در مراسم افتتاح مرکز شبانه روزی فوریت‌های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه گذاری استان در سازمان صنعت، معدن و تجارت، افزود: قزوین از استان‌های مهم صنعتی کشور محسوب می‌شود و از ابتدای برنامه ریزی برای توسعه صنعتی کشور، مورد توجه مسوولان نظام بوده است.

وی اضافه کرد: قزوین، افتخار دارد که اولین شهر صنعتی کشور در این استان رقم خورده و صنایع مهمی در این استان شکل گرفته اند.

جمالی پور افزود: قزوین، روزگاری به عنوان نماد توسعه صنعتی کشور مطرح بوده است و امروز هم جایگاه مهمی در بین استان‌های مهم کشور در حوزه صنعتی دارد.

استاندار قزوین گفت:با توجه به این ویژگی‌ها لاجرم توجه به ظرفیت‌های صنعتی استان یکی از ماموریت‌های مهم مسوولان ارشد استان است و باید بخشی از زمان خود را برای کمک و حمایت از این مجموعه‌ها صرف کنند که با امنیت، اقتدار و توسعه کشور گره خورده اند.

وی گفت: هر روز باید بخشی از ماموریت‌ها و وظایف ما در راستای کمک به واحدهای تولیدی و صنعتی تعریف شود که خوشبختانه همه مسوولان استان به عنوان خدمتگزار صدیق پای کار هستند و غالب اوقات خود را برای حمایت از این واحدها اختصاص داده اند.

جمالی پور افزود: قرار شده است ارایه این خدمات شبانه روزی باشد تا اگر یک واحد تولیدی، گرفتار مشکل می‌شود در هر موقع از شبانه روز تماس بگیرد و بتوانیم برای حل مشکل آن جلسه گذاشته و معضل آن را رفع کنیم.

استاندار قزوین گفت: این مرکز به عنوان قرارگاه شبانه روزی خدمت رسانی به صنایع استان است تا بتواند ارتباط موثرتری را با مجموعه مدیریتی استان در هرساعت از شبانه روز داشته باشد و گام بلندی را برای حل مشکلات آنها بردارد.

وی افزود: سازمان صمت به عنوان متولی این مرکز انتخاب شده است تا بتواند اطلاعات را جمع آوری کرده و همچون پزشک خانواده برای نظام ارجاع برای حل مشکلات صنایع اقدام کند.

جمالی پور گفت: این مرکز، مشکلات را بررسی و دسته بندی کرده و به دستگاه‌های مربوط ارجاع می‌دهد و اگر لازم باشد با انعقاد جلسه و تقسیم کار، مشکلات را مرتفع می‌کند.

استاندار قزوین گفت: با افتتاح این مرکز سرعت خدمت رسانی به واحدها بیشتر می‌شود، هرچند ما از روز اول ورود به استان، بخش مهمی از وقت خود را برای رسیدگی به صنایع اختصاص داده و آن را ماموریت مهم مدیران استان تعریف کرده ایم.

وی افزود: افتتاح این مرکز یک گام دیگر در خدمت به تولید و صنعت استان است و امیدواریم با همدلی و همکاری، قدم‌های شایسته تری را برای رفع مشکلات و توسعه سرمایه گذاری در استان برداریم.

جمالی پور گفت: قزوین، استانی پرظرفیت است و انگیزه سرمایه گذاری در آن بسیار بالا است و می‌توانیم با همکاری همدیگر شرایط بهتری را برای توسعه استان و سرمایه گذاری فراهم آوریم.

استان قزوین چهار هزار واحد تولیدی دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =