سه آرایشگاه زنانه در گناباد مهر و موم شد

گناباد-ایرنا- معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی گناباد از مهر و موم سه آرایشگاه زنانه در این شهرستان خبر داد.

به گزارش دانشگاه علوم پزشکی گناباد دکتر جواد صادقی نسب افزود: ستاد کرونا گناباد به دلیل قرار گرفتن این شهرستان در وضعیت قرمز کرونایی و شیوع زیاد این بیماری، فعالیت برخی مراکز و واحدها از جمله آرایشگاههای زنانه را ممنوع اعلام کرده بود ولی با وجود ابلاغ این تصمیم، این سه سالن زیبایی همچنان به فعالیت خود ادامه می دادند.

فرماندار گناباد هم پیش از این از افزایش محدودیت‌ها و تعطیلی یک هفته‌ای بخش‌های مختلف فرهنگی و آموزشی در این شهرستان از سوم آبان ماه خبر داده و گفته بود: در صورت لزوم با موافقت ستاد ملی کرونا این محدودیتها افزایش می یابد. 

به گفته حامد قربانی، مدارس،  دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی گناباد از روز شنبه سوم آبان ماه به مدت یک هفته تعطیل است و آموزش آنها به صورت مجازی برگزار می شود.

فرماندار گناباد گفته بود: مراکز آموزش فنی و حرفه ای و زبانکده‌ها و سایر آموزشگاهها و کتابخانه های عمومی، سینما و مراکز نمایش و تئاتر، باغ تالارها و تالارهای پذیرایی و آرایشگاههای زنانه نیز در این مدت تعطیل است.

وی همچنین از ممنوعیت برگزاری آیین‌های مذهبی و اجتماعی، تعطیلی استخرهای شنای سرپوشیده، شهربازی و کافه ها خبر داده و تاکید کرده بود که در این یک هفته باشگاههای ورزشی فقط با ۲۵ درصد ظرفیت مجاز به فعالیت هستند.

مرکز شهرستان ۹۰ هزار نفری گناباد در فاصله ۲۸۷ کیلومتری جنوب مشهد واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =