مرکز شبانه روزی فوریت‌های بررسی مشکلات صنایع قزوین افتتاح شد

قزوین – ایرنا - مرکز شبانه روزی فوریت‌های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه گذاری استان شامگاه سه شنبه با حضور هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین و جمعی از مسوولان در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان افتتاح شد.

به گزارش ایرنا، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در این مراسم گفت: در راستای فرمایش مقام معظم رهبری با توجه به شرایط جنگ اقتصادی که همه کشور درگیر آن است، قرار شد کارگروهی به صورت شبانه روزی برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی در سازمان‌های صمت ایجاد بشود.

عزیزالله افضلی افزود: در این قرارگاه، همه دستگاه‌های عضو کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان تکلیف دارند در راستای اجرای ماده ۶۱ قانون الحاق موادی به قانون رفع موانع تولید و ارتقای نظام مالی کشور حضور یافته و برای کمک به تولید وارد عمل شوند.

وی گفت: کار این مرکز، رسیدگی آنی به مشکلات و معضلات واحدهای تولیدی است و دستگاه‌های دیگر با محوریت استانداری باید در این رسیدگی و رفع موانع تولید همکاری داشته باشند.

افضلی افزود: همکاران ما در این مرکز در دو شیفت صبح و بعداز ظهر و تا پاسی از شب حضور خواهند داشت و راه ارتباطی ما با صنعتگران و تولیدکنندگان استان از طریق تلفن خواهد بود.

وی با بیان اینکه این مرکز طی ۲۴ ساعت قابلیت پیگیری مشکلات صنایع استان را دارد، افزود: ما طوری برنامه ریزی کرده ایم که بیشتری بهره گیری را از اینجوها و نهادهای مردمی استان داشته باشیم و بیشتر کار این مرکز بر دوش خانه صنعت و اتاق بازرگانی استان خواهد بود.

این مسوول افزود:از بقیه دستگاه‌ها هم درخواست داریم به زودی رابط دستگاه خود با مرکز را با یک شماره تلفن معرفی کنند تا بتوانیم در این مرکز، قدم بزرگی را در جهت تامین منافع جهش تولید واحدهای صنعتی استان برداریم.

استان قزوین چهار هزار واحد تولیدی دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =