سهیل مهدی: دیدارهای فوتبال بدون همکاری تیم‌ها، لغو می‌شود

تهران- ایرنا- مسوول کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت: فقط افراد مجاز می‌توانند در کنار زمین حضور داشته باشند و این امرو نیاز به همکاری تمامی تیم‌ها دارد؛ در غیر این صورت‌ مجبور هستیم بازی‌ها را لغو کنیم.

«سهیل مهدی» در حاشیه مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های فوتبال لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور اظهار داشت: من از تیم‌های حاضر در مسابقات درخواست می‌کنم که مسوولانی که در روز مسابقه مسوولیت ندارند، در ورزشگاه حضور نداشته باشند.

وی افزود: دوستان زیادی علاقه‌مند هستند در روز بازی در ورزشگاه حاضر باشند اما در زمان بازی مسوولیتی ندارند و خواهش می‌کنم تعداد آنها به حداقل برسد.

مسوول کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال خاطرنشان کرد: ما با افرادی موافقت خواهیم کرد که کارت شناسایی داشته باشند. به واسطه شیوع ویروس کرونا چاره‌ای جز این موضوع نداریم.

مهدی تصریح کرد: ما امیدواریم این ویروس از بین برود تا تماشاگران و افراد مختلف در ورزشگاه حاضر باشند اما تا زمانی که چنین اتفاقی رخ نداده است همه تیم‌ها باید همکاری کنند.

وی تاکید کرد: فقط افراد مجاز می‌توانند در کنار زمین حضور داشته باشند وگرنه‌ مجبور هستیم بازی‌ها را لغو کنیم.

مسوول کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال در پایان گفت: تا زمانی که ستاد ملی مبارزه با کرونا به ما اعلام نکرده است، مجبور هستیم مانع از حضور افراد بدون کارت شناسایی شویم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =