۱۱۰۰ میلیارد ریال تسهیلات در چهارمحال و بختیاری پرداخت شد

شهرکرد- ایرنا- مدیرعامل بانک توسعه تعاون با اشاره به برنامه‌های حمایتی دولت از طرحهای اشتغالزا گفت: این بانک از ابتدای سال‌جاری تاکنون یک‌هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان واجدشرایط در چهارمحال و بختیاری پرداخت کرده است.

حجت‌الله مهدیان روز سه‌شنبه در کمیته اشتغال شهرستان بروجن تاکید کرد: پرداخت این میزان تسهیلات تا پایان سال‌جاری حداقل به ۲ هزار میلیارد ریال می‌رسد.
وی افزود: بانک توسعه تعاون سال گذشته یک‌هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان واجدشرایط در چهارمحال و بختیاری پرداخت کرد.
مهدیان تصریح کرد: سال گذشته ۱۵۰ هزار میلیارد تسهیلات از سوی بانک توسعه در کشور پرداخت شد.
وی یادآور شد: این میزان تسهیلات در سال‌جاری به ۲۱۰ هزار میلیارد ریال افزایش می‌یابد.
مدیرعامل بانک توسعه تعاون اظهار داشت: درخواست‌های چهارمحال و بختیاری برای بهره‌مندی از سه ظرفیت بانک رفاه کارگران، بانک توسعه تعاون و صندوق کارآفرینی امید وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بررسی و اجرایی می‌شود.
وی گفت: بانک توسعه تعاون برای تامین سرمایه در گردش و تکمیل طرح‌های دارای پیشرفت فیزیکی بالا در چهارمحال و بختیاری تسهیلات پرداخت می‌کند.
مهدیان تاکید کرد: پرداخت تسهیلات بانکی به‌منظور حمایت از صنایع بروجن و رفع مشکلات بیکاری این شهرستان در دستور کار بانک رفاه کارگران، بانک توسعه تعاون و صندوق کارآفرینی امید قرار می‌گیرد.
وی افزود: بانک توسعه تعاون تسهیلات خود از سه محل منابع داخلی، منابع صندوق توسعه ملی و اشتغال پایدار روستایی پرداخت می‌کند.
مهدیان تصریح کرد: از مجموع ۲۰۰ هزار میلیارد ریال منابع در اختیار چهار بانک کشور برای پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی، ۴۰ هزار میلیارد ریال سهم بانک توسعه تعاون است.
به گزارش ایرنا، معاونان و مدیران عامل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بررسی موانع و مشکلات توسعه چهارمحال و بختیاری و ارایه روش‌های سرمایه‌گذاری با استفاده از منابع و ظرفیت‌های ملی به مدت دو روز در استان حضور دارند.
بروجن در ۶۰ کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری واقع شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =