فرماندار آستارا: ۱۳ آبان با تجمع تشکل‌های دانش‌آموزی گرامی داشته می‌شود

آستارا - ایرنا - فرماندار آستارا گفت: آئین ۱۳ آبان با تجمع دانش‌آموزان عضو اتحادیه انجمن‌های اسلامی، بسیج، شورای دانش‌آموزی و کانون هلال‌احمر مدارس با رعایت پروتکل های بهداشتی در چهارراه مصلی برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا عباس صابر روز سه شنبه در جلسه هماهنگی برنامه های ۱۳ آبان در فرمانداری آستارا افزود: تجمع تشکل های دانش آموزی ساعت ۱۰ صبح برگزار و پیش از آن زنگ استکبارستیزی در یکی از مدارس نواخته خواهد شد و نمایشگاه روزنامه دیواری و پوستر استکبارستیزی و معرفی ویژگی نسل جوان انقلابی با مشارکت سپاه در میدان رو به روی فرمانداری دایر خواهد شد.

وی بیان کرد: از ظرفیت فضای مجازی و پیام رسان های داخلی برای برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزان با محوریت ۱۳ آبان استفاده شود و مشارکت آموزش و پرورش پررنگ باشد.

فرماندار آستارا ادامه داد: دشمن برای توقف مسیر نورانی انقلاب اسلامی در درازمدت برنامه ریزی کرده است و در مقابل آنها، ۱۳ آبان را با برگزاری تجمع استکبارستیزی گرامی خواهیم داشت.

فرمانده سپاه ناحیه آستارا هم گفت: گلباران مزار شهدا، دیدار با خانواده شهدای دانش آموز و راه اندازی کاروان خودرویی با پخش سرودهای حماسی و شعارهای استکبارستیزی در دستور کار است.

سرهنگ بهزاد قنبری افزود: ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و فریاد ملت ایران علیه مستکبران عالم است و در آن روز، دانشجویان پیرو خط امام (ره) سفارت آمریکا را که به لانه جاسوسی تبدیل شده بود، تسخیر و توطئه های شوم آنها را آشکار کردند. 

وی یادآور شد: سخنرانی، قرائت قطع نامه، سرود و آتش زدن آدمک و پرچم استکبار از برنامه های پیش بینی شده در تجمع ۱۳ آبان در شهرستان آستاراست. 

شیوع ویروس کرونا سبب لغو یا محدودیت اجتماعات مردمی در همه کشورها شده است و راهپیمایی ها نیز به صورت تجمع محدود و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی مقابله با بیماری کووید ۱۹ اجرا می شود.

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده است. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =