پلمب انبار تخم مرغ احتکارشده در گالیکش و چند خبر کوتاه از گلستان

گرگان - ایرنا - پلمب انبار تخم مرغ احتکارشده در گالیکش، برگزاری نخستین جشنواره دیوارنگاری پاییز هزار رنگ در گرگان و پیش‌بینی کاهش دمای استان از جمله خبرهای کوتاه امروز سه‎‌شنبه گلستان است.

استاندار گلستان در احکامی جداگانه، سعید هراتی را به عنوان سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بندرگز و محمدابراهیم شربتی را به عنوان سرپرست بخشداری نوکنده این شهرستان منصوب کرد. 

**

یک تن تخم مرغ احتکارشده در گالیکش کشف و انبار محل ذخیره آن پلمب شد.

دادستان عمومی و انقلاب گالیکش گفت که این تخم مرغ ها با نرخ مصوب دولتی بین مردم توزیع می شود.

**

هواشناسی گلستان پیش بینی کرد که با ورود سامانه ناپایدار از امشب بارش خفیف باران، وزش باد و کاهش ۲ تا ۳ درجه‌ای دما در انتظار این استان است.

**

با هدف ارتقای کیفیت هنری منظر شهری و حمایت از ایده های خلاقانه در ساماندهی بصری و آرام سازی دیوارهای شهری، نخستین جشنواره دیوارنگاری پاییز هزار رنگ در گرگان برگزار می شود.

**

نورعلی دیلم سرپرست مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور گفت که همزمان با هفته وحدت ۵۳ عنوان برنامه در استان گلستان برگزار می شود.

وی اظهار داشت: برگزاری یادواره شهدای اهل سنت، نشست‌های بصیرتی در مدارس علوم دینی خواهران و برادران اهل سنت، همایش بزرگ علمای شیعه و سنی، نواخته شدن زنگ وحدت و افتتاح اتاق مشاور در مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور از جمله برنامه‌های هفته وحدت در گلستان است.

**

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان گفت: در ماه های شهریور و مهر ماه امسال هزار و ۷۴۵ نفر در رده سنی کودکان، نوجوان و بزرگسالان استان آموزش های همگانی و مخاطرات طبیعی را فراگرفتند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =