مرکز شبانه روزی فوریت تولید در البرز راه اندازی شد

کرج - ایرنا - مرکز شبانه روزی فوریت های تولید و سرمایه گذاری با هدف برطرف کردن سریع مشکلات پیش روی بخش تولید و صنعت البرز راه اندازی شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز روز سه شنبه در حاشیه راه اندازی این مرکز در گفت وگو با رسانه ها عنوان کرد: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان جهش تولید نامگذاری شده، تمام هدف ما بر این است تا مشکلات بخش تولید و صنعت که نیاز به فوریت دارند را در کوتاهترین زمان ممکن برطرف نماییم.

جهانگیر شاهمرادی با بیان اینکه امروز درگیر جنگ اقتصادی از یک سو و ویروس کرونا از سوی دیگر هستیم ، افزود: هر ۲ این موضوع بر فعالیت اقتصادی اثر گذار بوده اما با این وجود چرخه تولید در کشور ما کماکان چرخه فعالی است.

وی با اشاره به افزایش ۴۳ درصدی صادرات در ۶ ماهه نخست در استان گفت: این افزایش نشان دهنده تولید پویا است.

شاهمرادی با اشاره به افتتاح مرکز شبانه روزی فوریت های تولید و سرمایه گذاری در استان عنوان کرد: با راه اندازی این مرکز  و مشکلات واحدهای تولیدی و بنگاه های صنعتی در هر ساعت از شبانه روز که منعکس شوند و با تشکیل کارگروه شبانه روزی پیگیری تا در خصوص مشکلاتی که مربوط به استان است در کوتاهترین زمان ممکن تصمیمات لازم اتخاذ شود.

وی ادامه داد: فعالیت این مرکز از هشت صبح تا هشت شب بوده و از این ساعت به بعد توسط سامانه تلفنی امکان ضبط و پیگیری مشکلات وجود دارد.

شاهمرادی گفت: در مرکز شبانه روزی فوریت های تولید و سرمایه گذاری نمایندگان دستگاه های مرتبط با بخش تولید و صنعت مستقر و صاحبان صنایع، تولید کنندگان و سرمایه گذاران می توانند به صورت شبانه روزی مشکلات خود را برای پیگیری از سوی دستگاه های اجرایی مطرح کنند.

بیش از سه هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی و صنعتی در البرز مشغول به فعالیت هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =