رییس شورای شهر مشهد: استاندار جدید خراسان رضوی را سریعتر روانه کنید

مشهد- ایرنا- رییس شورای اسلامی شهر مشهد از وزیر کشور خواست استاندار جدید خراسان رضوی را سریعتر روانه کنند تا سکان را به دست گیرد.

محمد رضا حیدری روز سه‌شنبه طی توئیتی خطاب به وزیر کشور با بیان این مطلب نوشت: حساس‌ترین استان کشور در ابعاد مختلف، خراسان رضوی است که فاقد استاندار است.
 "علیرضا رزم حسینی" که دی ماه ۱۳۹۷ به سمت استاندار خراسان رضوی منصوب شده بود، روز چهارشنبه نهم مهر ماه جاری با کسب رای اعتماد مجلس شورای اسلامی به عنوان وزیر به وزارت صنعت، معدن و تجارت انتخاب شد
در جلسه ۲۷ مهرماه گذشته هیات دولت نیز، محمد صادق معتمدیان به عنوان استاندار خراسان رضوی معرفی شد. وی متولد کرمانشاه دارای مدرک کارشناسی اقتصاد و کارشناسی ارشد مدیریت از دانشگاه ارومیه است‌. معتمدیان قبل از انتخاب به عنوان استاندار خراسان رضوی‌، استانداری خراسان جنوبی و سابقه خدمت در استان‌های آذربایجان غربی، کرمانشاه ، ایلام و ستاد دستگاه‌های اجرائی در تهران را در کارنامه خود دارد.
مراسم رسمی معارفه استاندار خراسان رضوی تا کنون برگزار نشده ‌است هر چند اخبار تایید نشده ای از حضور غیر رسمی وی در استانداری خراسان رضوی شنیده شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =