مشکل ۶۰ متقاضی ایجاد گلخانه در قائمشهر رسیدگی و رفع شد

ساری - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران از رسیدگی و رفع مشکل ۶۰ متقاضی ایجاد گلخانه در قائمشهر در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران ، حسن خیریانپور گفت که در این نشست همچنین مشکل پنج واحد صنعتی و خدماتی شهرستان قائمشهر نیز رسیدگی و تصمیمات لازم برای حل مشکل آنها اتخاذ شد . ‎

وی با اعلام این که مشکل ۶۰ متقاضی ایجاد گلخانه در روستای خرماکلای قائمشهر از مدت ها قبل لاینحل و متوقف مانده بود ، افزود : با استقرار نماینده سازمان نظام کشاورزی و منابع طبیعی استان در روستای خرماکلای قائمشهر و انجام همه امور اداری مربوطه به صورت میدانی در محل پروژه حداکثر ظرف ۲ هفته پروانه احداث این گلخانه ها صادر خواهد شد.

خیریانپور زمینه فعالیت این گلخانه ها را پرورش لیموترش و گل و گیاه اعلام کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران گفت : همچنین در این نشست که با حضور اعضای کارگروه و فرماندار قائمشهر در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد ، آخرین وضعیت و روند اجرای برنامه های جهش تولید شهرستان قائمشهر از جمله احیاء واحدهای صنعتی و تولیدی راکد ، واگذاری واحدهای تملیکی بانک ها به سرمایه گذاران واجد شرایط و اتمام طرح های اقتصادی بالای ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی مورد بررسی قرار گرفت.

خیریانپور بر ضرورت تحقق و سرعت بخشی برنامه های مصوب جهش تولید در شهرستان های استان تاکید کرد و از فرمانداران به عنوان نمایندگان عالی دولت خواست تا نظارتشان را در این زمینه تشدید کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =