بیمه تکمیلی ویژه به دانش‌بنیان‌ها اختصاص یافت

تهران-ایرنا- معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری در راستای ارایه بسته‌های بیمه‌ای ویژه شرکت‌های دانش‌بنیان، بیمه تکمیلی درمان برای آنها اختصاص داد.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری،  این معاونت با یک شرکت بیمه بازرگانی قراردادی منعقد کرد تا بسته‌های بیمه‌ای ویژه شرکت‌های دانش‌بنیان را به آنها عرضه کند،  در این راستا این شرکت‌ها تا ۳۰ آبان فرصت دارند تا در طرح بیمه تکمیلی درمان ویژه شرکت‌های دانش‌بنیان ثبت‌نام کنند.

این قرارداد بسته‌های بیمه‌ای مختلفی را مانند بیمه مسئولیت و آتش‌سوزی در بر می‌گیرد.

طرح بیمه تکمیلی درمان بیمه ایران برای شرکت‌های دانش‌بنیان، از ۱ تا ۳۰ ابان ماه سال جاری در حال اجرا است خرید بیمه تکمیلی درمان در این طرح از طریق نمایندگی‌های بیمه ایران امکان‌پذیر است.

شرکت‌های علاقه‌مند می‌توانند از طریق نمایندگی‌های این شرکت یا سایت مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری از جزئیات این طرح مطلع شوند.

شرکت بیمه گر سه طرح مختلف ارائه داده است و هر یک از شرکت‌های دانش‌بنیان صرفاً می‌توانند یکی از این سه طرح را به مدت یک سال انتخاب کنند.

بر اساس اعلام این شرکت، در بیمه‌های درمانی باید حداقل ۵۰ درصد از افراد شرکت به همراه اعضای خانواده آنها بیمه شوند. ملاک این ارزیابی لیست تامین اجتماعی و یا دیگر بیمه‌گران پایه خواهد بود.

معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری تلاش دارد تا با گسترش چتر بیمه در سراسر زیست‌بوم نوآوری کشور، در راستای کاهش نگرانی و چالش‌های شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور، گام بردارد.  

یکی از ۱۴۰ بسته خدمتی ارائه شده از سوی معاونت علمی و فناری ریاست‌جمهوری، به سرفصل بیمه اختصاص دارد. این بسته‌های خدمتی تنها محدود به بیمه‌های بازرگانی مانند بیمه آتش‌سوزی و سرقت نیست و موارد متنوع دیگری را نیز مانند بیمه تکمیلی درمان را در خود جای داده است. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =