بیش از ۱۳ هزار مترمربع زمین در کاشان آزادسازی شد

کاشان- ایرنا- رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان گفت: ۱۳ هزار و ۵۰۰ مترمربع زمین در این شهرستان به صورت فوری با هوشیاری و تلاش کارکنان یگان حفاظت اراضی استان اصفهان رفع تصرف شد.

به گزارش ایرنا، مجتبی آراسته روز سه‌شنبه در این زمینه به خبرنگاران بیان کرد: این قطعه زمین ۲۷ میلیارد ریال ارزش دارد که با دستور دادستان و با همکاری ماموران کلانتری جوشقان آزادسازی و آثار تصرف جمع‌آوری شد.

وی حمایت‌های قانونی برای نگهداری از زمین‌های ملی را بسیار مهم دانست و افزود: اراده یگان حفاظت اراضی و دستگاه قضایی، مقابله با پدیده شوم زمین‌خواری و برخورد قانونی با سوء استفاده کنندگان از عرصه‌های ملی است.

رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان با اشاره به تعامل خوب مقام‌های قضایی و انتظامی شهرستان با آن اداره، تاکید کرد: امید می‌رود با مشارکت و همراهی هر چه بیشتر مردم و همکاری دستگاه‌های اجرایی، شاهد دست‌اندازی کمتر به عرصه‌های ملی در این شهرستان باشیم.

وی در ادامه از مردم خواست با هدف جلوگیری از به وجودن آمدن مشکلات آتی، پیش از اقدام به خرید زمین برای اطلاع از وضعیت ثبتی آن (از جمله دولتی و غیردولتی بودن، نوع کاربری و موقعیت کاربری از نظر واقع شدن در داخل یا خارج محدوده شهری) از اداره راه و شهرسازی استعلام دریافت کنند.

شهرستان ۳۶۸ هزار نفری کاشان با مساحت چهار هزار و ۳۹۲ کیلومترمترمربع، در فاصله نزدیک به ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =