تضعیف پلیس، نظم جامعه را متزلزل می کند

تهران- ایرنا- فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: عده‌ای تلاش دارند تا اقتدار پلیس را متزلزل و جایگاه آن را در جامعه ضعیف کنند در صورتی که این امر نظم جامعه را از بین برده و امنیت آحاد مردم را با خطر مواجه می‌کند.

سردار کیومرث عزیزی روز سه‌شنبه در آئین معارفه فرمانده انتظامی جدید پاکدشت گفت: اقتدار و عزت امروز نیروی انتظامی به واسطه همراهی مردم در اجرای طرح‌های امنیتی ناجا است ولی برخی از معاندین تلاش دارند که جایگاه جامعه را متزلزل کنند تا به واسطه این امر، بی بند و باری، اوباش‌گری و شرارت در جامعه قوت گیرد.

وی تصریح کرد: امنیت جامعه زمانی توسعه پیدا می‌کند که پلیس مقتدر و با صلابت باشد.

وی اظهار کرد: امروز ایران اسلامی به واسطه حضور مقتدارنه مردم در صحنه و پشتیبانی از ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی با وجود تمامی سختی‌ها و مشکلات، از امنیتی مثال زدنی برخوردار است و پلیس نیز در کنار مردم تلاش دارد تا از این امنیت حراست کند.

عزیزی گفت: تمامی پیشرفت و توسعه در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در بستر امنیت به دست می‌آید، امنیت علاوه بر این که آسایش مردم را به دنبال دارد، سبب رشد و توسعه همه جانبه جامعه می‌شود.

فرمانده انتظامی شرق تهران گفت: پلیس تلاش دارد تا به واسطه وظیفه‌ای که به آن محول شده، در اوج عزت و اقتدار، تمامی آحاد جامعه را همانند اکسیژن از خدمات خود برخوردار سازد و در این مسیر را خود را بیش از هر قشر دیگر از جامعه، مطیع و عامل به قانون می‌داند.

در این مراسم از زحمات سرهنگ قباد خنجری به عنوان فرمانده انتظامی سابق پاکدشت تقدیر و سرهنگ رضاعلی بخشی به عنوان فرمانده انتظامی جدید این شهرستان معرفی شد.

پاکدشت با بیش از ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در ۲۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =