آلیسون: با دعا و تلاش زیاد توانستم زودتر از موعد به فوتبال برگردم

تهران- ایرنا- دروازه‌بان تیم فوتبال لیورپول، گفت: معتقدم که با ایمان و تلاش زیاد توانستم سریعتر سلامتی‌ام را بدست آورده و به درون دروازه تیمم برگردم.

به گزارش ایرنا، «آلیسون بکر» دروازه‌بان برزیلی تیم فوتبال لیورپول که در تمرینات این تیم دچار مصدومیت شدیدی از ناحیه شانه شده بود، انتظار می‌رفت به مدت ۶ هفته از میادین دور باشد. 

«یورگن کلوپ» سرمربی قرمزهای آنفیلد به شدت نگران مصدومیت دروازه‌بان اول تیمش بود اما او به شکل غیر منتظره‌ای در دیدار با شفیلدیونایتد اعلام آمادگی کرد و با تصمیم کلوپ درون دروازه تیمش ایستاد.

آلیسون در این خصوص، اظهار داشت: من در حال حاضر در بالاترین سطح بدنی خود قرار دارم و این موضوع کمکم می‌کند تا زودتر آمادگی کامل خود را بدست بیاورم. زمانی که پزشک به من اعلام کرد که چهار تا شش هفته از میادین دور هستم، به او گفتم که من تا ۳ هفته دیگر آماده بازی می‌شوم.

وی ادامه داد: من برای بدست آوردن سلامتی‌ام بسیار دعا می‌کنم. همچنین هر روز به مدت پنج یا شش ساعت در باشگاه حضور پیدا می‌کردم تا زودتر آماده بازی شوم. من معتقدم که با ایمان و تلاش زیاد توانستم سریعتر سلامتی‌ام را بدست آورم.

شنبه شب در ادامه دیدارهای هفته ششم لیگ فوتبال باشگاه‌های انگلیس، لیورپول مدافع عنوان قهرمانی در ورزشگاه آنفیلد پذیرای شفیلدیونایتد بود و در نهایت بازی باخته را با برتری دو بر یک عوض کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =