نمایشگاه نقاشی کودکان برگزیده کانون پرورش فکری در کرمانشاه برپا شد

کرمانشاه- ایرنا- نمایشگاه نقاشی اعضای برگزیده جشنواره‌های بین‌المللی اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه هم‌زمان با حلول ماه ربیع‌الاول و آغاز هفته وحدت در کرمانشاه برپا شد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه در این ارتباط به ایرنا گفت: در جلسه‌ای که با مسوولان سازمان فرهنگی، اجتماعی و وررزشی شهرداری کرمانشاه داشتیم قرار است که برنامه‌های مشترک و مختلفی را در زمینه‌های فرهنگی و هنری و در زمان شیوع بیماری کرونا برای کودکان و نوجوانان کرمانشاهی برگزار کنیم.

«مهناز فتاحی» روز سه شنبه افزود: یکی از برنامه‌ها با همکاری سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه برپایی نمایشگاه نقاشی آثار منتخب اعضای کانون پرورش فکری استان کرمانشاه در جشنواره‌های بین‌المللی است.

مدیرکل کانون استان کرمانشاه افزود: در این نمایشگاه با عنوان «بار دیگر شهری که دوست می‌داشتم» نزدیک به ۳۰ اثر منتخب اعضای کانون پرورش فکری استان کرمانشاه در معرض دید عموم قرار گرفته است.

نمایشگاه نقاشی اعضای برگزیده مسابقه های بین‌المللی، از ابتدای هفته وحدت به مدت یک هفته و در محل سی‌متری دوم، بوستان درخشان، فرهنگسرای کوثر آماده بازدید علاقه‌مندان است.

استان کرمانشاه بیش از ۲ میلیون نفر جمعیت ساکن در ۳۴ شهر و ۲ هزار و ۵۹۵ روستا دارد که از این میزان جمعیت ۳۰ درصد آن زیر ۱۸ سال سن دارند.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه اکنون بیش از ۵۰ مرکز فعال ثابت و سیار در استان دارد و بیش از ۱۰۰ هزار نفر از کودکان و نوجوانان استان عضو مراکز این کانون هستند.