برگزاری نشست سرپرست و دبیرکل فدراسیون با اعضای ستاد کرونا در فوتبال

تهران- ایرنا- نشست مشترک سرپرست و دبیرکل فدراسیون با اعضای ستاد کرونا در فوتبال برگزار شد.

به گزارش ایرنا، دبیرکل فدراسیون با تقدیر از تلاش و مساعی همه جانبه اعضای ستاد کرونا در فوتبال عنوان کرد: خوشبختانه فوتبال در مسیر بازگشت رقابت‌های ورزشی در سطح کل کشور در میان فدراسیون‌ها صف‌شکن بود و با رعایت دقیق شیوه‌نامه‌های بهداشتی شاهد برگزاری رقابت‌های مختلف باشگاهی بودیم. اتفاقی که با تلاش شبانه‌روزی رنگ عملیاتی به خود گرفت و در حالی که تصورش سخت بود اما در هنگام شیوع ویروس کرونا با همراهی صمیمانه باشگاه‌ها، هیات‌های فوتبال، ادارات کل ورزش و جوانان، ستاد مقابله با کرونا در ورزش و سایر مراجع ذیربط ۷۳ مسابقه در لیگ برتر، چهار بازی در جام حذفی ،۷۳ مسابقه لیگ یک، ۶۹ بازی در لیگ دو ،۸۰ بازی در لیگ سه و ۵۴ مسابقه در لیگ برتر فوتبال ساحلی به انجام رسید تا در مقوله مدیریت بحران حدنصاب جالب توجهی به ثبت برسد. تداوم این مسیر در حوزه‌های مختلف دوره‌های تئوری آموزشی، داوران، مربیان و رسانه، تیم‌های ملی، لیگ‌ها، مدارس فوتبال و ....جزو برنامه‌های اصلی ستاد نیز بوده و خواهد بود.

در ادامه، حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون فوتبال هم با اشاره به تدوین آیین‌نامه برگزاری مسابقات با توجه به شیوه‌نامه‌های بهداشتی تدوین شده توسط مراجع ذیصلاح و ستاد مبارزه با کرونا در فوتبال عنوان کرد: باعث خوشحالی و مباهات است که مطابق گزارش‌های دریافتی در کلیه رقابت‌های لیگ‌های مختلف پروتکل‌های بهداشتی به بهترین شکل انجام شد. این موضوع در سایه تلاش خانواده فوتبال رقم خورد و نشان داد که این مجموعه بزرگ در سایه همدلی می‌توانند شور و نشاط و هیجان را در این ایام سخت به منازل مردم بیاورند.

وی افزود: تلاش همگانی می‌بایست بر این باشد که  با بهره‌مندی تام و تمام از تجارب ارزشمند و ذی قیمت گذشته بتوانیم مسیر ماه‌های اخیر را در فصل جدید رقابت‌های باشگاهی با قوت بیشتر در همه سطوح ادامه دهیم. به اعضای محترم ستاد کرونا در فوتبال خدا قوت می‌گویم و امیدوارم با برنامه‌ریزی صورت گرفته شاهد تقویت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف احتمالی باشیم.

در ادامه این نشست اعضای ستاد کرونا در فوتبال به بیان دیدگاه‌های خود درباره مسیر طی شده در فصل اخیر رقابت‌های باشگاهی و همچنین ارائه برنامه‌ها جهت رعایت شیوه‌نامه‌ها در فصل جدید پرداختند.

در پایان، لوح تقدیری از سوی سرپرست و دبیرکل فدراسیون به پاس زحمات اعضای ستاد کرونا در فوتبال به آنان اهدا شد.

گفتنی است، در خاتمه جلسه از ارائه طریق و مساعدت‌های ویژه وزارت ورزش و جوانان و همچنین فدراسیون پزشکی ورزشی نیز تشکر و قدردانی به عمل آمد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =