سازمان عقیدتی سیاسی ناجا اقدام رئیس جمهوری فرانسه را محکوم کرد

تهران - ایرنا - رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی در بیانیه‌ای اقدام امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه در حمایت از توهین به پیامبر گرامی اسلام(ص) را محکوم کرد.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی، حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا ادیانی روز سه شنبه در بیانیه ای افزود: در روزهای اخیر حادثه بی شرمانه توهین به مقام قدسی حضرت ختمی مرتبت رسول گرامی اسلام حضرت محمد (ص) در کشور فرانسه و حمایت امانوئل مکرون رئیس جمهوری این کشور از این اقدام موهن و زشت قلب همه انسان های آزادیخواه و موحد را جریحه دار کرده است.  

وی در بخش دیگری از این بیانیه آورده است: چگونه است که پارلمان فرانسه انتقاد از رژیم جعلی صهیونیستی را ممنوع و انتشار دهندگان آن را مثل روژه گارودی را به زندان می اندازد اما توهین به پیامبر قریب به دو  میلیارد مسلمان را مجاز و آزادی بیان می داند.

ادیانی افزود:بی تردید رفتارهای دوگانه دولت های غربی خصوصا دولت مدعی دمکراسی و آزادی فرانسه در این زمینه ها فضا را برای افراد جسور و جاهل و نژاد پرست برای توهین به مقدسات و ادیان الهی مهیا می سازد و در نتیجه منجر به رفتار های خشونت آمیز و ناپسند می شود.

وی ادامه داد: دامن زدن به اسلام هراسی و ایجاد گروه های تکفیری برای تفرقه افکنی، شگرد همیشگی سردمداران نظام سلطه و صهیونیسم بین الملل است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی در بخش دیگری از این بیانیه به دشمنی سران کفر با پیام توحیدی و حیات بخش اسلام سابقه دیرینه اشاره کرد و گفت: آنها برای پوشاندن ضعف و حقارت خود از شیوه نخ نما شده تمسخر استفاده می کنند و این فاجعه نتیجه فاحش تفکر به اصطلاح مدرنی است که دولت مردان فرانسوی تحت سیطره خود در آورده و چنین رفتار هایی که به بهانه آزادی بیان انجام شده، خود بزرگترین ظلم به آزادی بیان است.

ادیانی افزود: سازمان عقیدتی سیاسی ناجا همانند سایر مجاهدان و دلدادگان پیامبر گرامی اسلام(ص) و خیل عظیم دین داران در جوامع بشری به ویژه جهان اسلام این اقدام وقیحانه و بی شرمانه دولت فرانسه را محکوم نموده و برای حراست از اهداف و آرمان های پیامبر عظیم الشان اسلام(ص) و برای به رخ کشیدن ظرفیت های قدرتمند جهان اسلام برای مقابله با هتاکی ادیان و اسلام هراسان و توهین به پیامبر خوبی ها و مقدسات ضمن محکومیت شدید این اقدام موهن رئیس جمهور هتاک فرانسه آمادگی همه جانبه خود را برای نشان دادن چهره رحمانی اسلام و معرفی ابعاد ممتاز و شخصیتی پیامبر رحمت و مهربانی مسلمانان اعلام می کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =

سرخط اخبار جامعه