دانش‌آموزان سمنانی با پویش نذر هوشمند به همنوعان خود کمک کنند

سمنان- ایرنا- مسئول بسیج دانش‌آموزی سپاه استان سمنان گفت: دانش‌آموزان استان با شرکت در پویش نذر هوشمند به دانش‌آموزان هم سن و سال نیازمند خود کمک کنند.

یوسف‌علی طاهری روز جمعه در گفت و گو با ایرنا، ابراز داشت: هر دانش‌آموز با پرداخت حداقل ۵۰ هزار ریال می‌تواند در پویش نذر هوشمند شرکت کند و در کار خداپسندانه خرید گوشی هوشمند برای دانش‌آموزان نیازمند سهیم شود.

مسئول بسیج دانش‌آموزی سپاه استان سمنان ادامه داد: پویش نذر هوشمند در قالب نهضت کمک مؤمنانه، با هدف تامین تبلت و گوشی هوشمند برای دانش‌آموزان نیازمند، از  هفتم آبان ماه مصادف با هفته بسیج دانش‌آموزی در استان آغاز شد .

وی بیان کرد: خیران و دانش‌آموزان نیکوکار می‌توانند به حوزه‌های بسیج دانش‌آموزی، بسیج فرهنگیان و دفاتر بسیج سازندگی در سراسر استان سمنان برای شرکت در  پویش نذر هوشمند مراجعه کنند و یا از طریق تماس تلفنی با این مراکز از نحوه شرکت در پویش به صورت مجازی مطلع شوند.

مسئول بسیج دانش‌آموزی سپاه استان سمنان تصریح کرد: پویش نذر هوشمند با مشارکت خیران و مردم نوعدوست و با محوریت بسیج دانش‌آموزی، بسیج سازندگی و همکاری بسیج فرهنگیان، آموزش و پرورش استان، نهادها و دستگاه‌های مرتبط برگزار شده است.

وی اظهار داشت: پیش از این پیرو منویات و تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر تقویت رفتار مومنانه برای کمک به نیازمندان در شرایطی که کشور درگیر کرونا است و برخی اقشار جامعه از شرایط فعلی دچار آسیب شدند، در مرحله سوم رفتار مومنانه ۷۰ میلیارد ریال برای خرید نوشت‌افزار و تهیه بسته معیشتی به دانش‌آموزان نیازمند استان سمنان کمک شد.

طاهری هفته بسیج دانش آموزی را یادآور رشادت‌های بیش از ۳۶ هزار شهید دانش آموز دانست و با اشاره به اینکه استان سمنان نیز ۶۲۲ شهید دانش آموز را تقدیم نظام و انقلاب کرده است، اظهار داشت: در دوران پس از جنگ نیز بسیج دانش آموزی به عنوان میعادگاه تداوم همه جانبه دانش آموزان از آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی بوده است.

مسئول بسیج دانش‌آموزی سپاه استان سمنان خاطرنشان کرد: سازمان بسیج دانش آموزی سعی دارد تا همواره خود را با موضوعات متناسب روز هماهنگ کند که این سیاست در روزهای کرونایی کشور نیز بیش از پیش مورد توجه قرار گرفت تا بتوان کمکی هرچند ناچیز به افراد نیازمند شود.

هفتم تا سیزدهم آبان هفته بسیج دانش‌آموزی نام‌گذاری شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =