مستند کهگیلویه و بویراحمد راهی بخش مسابقه جشنواره بین المللی شد 

یاسوج- ایرنا- مسؤول واحد هنرهای تصویری حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: مستند کوتاه «وایه» از این استان به بخش مسابقه سی و هفتمین دوره جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران راه پیدا کرد.  

اکبر آیین روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این مستند کوتاه از تولیدات واحد هنرهای تصویری حوزه هنری کهگیلویه و  بویراحمد است. 

وی افزود: آثار راه یافته به بخش مسابقه این جشنواره اعلام شد که مستند کوتاه «وایه» از کهگیلویه و بویراحمد نیز جزو آنها بوده است. 

مسؤول واحد هنرهای تصویری حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تحقیق، پژوهش و کارگردانی این مستند کوتاه ۱۶ دقیقه ای بر عهده  فروزان جاویدی از فیلمسازان مطرح استان است. 

آیین عنوان کرد: این مستند کوتاه روایتی از زندگی دختری به نام فریبا در یکی از روستاهای محروم و دورافتاده کهگیلویه و بویراحمد است که برای ادامه تحصیل در شرایط نبود فضای آموزشی در منطقه تلاش می کند. 

وی ابراز داشت: عوامل اجرایی این مستند کوتاه شامل مجتبی سلیمانی فر و سید مهدی خرسندی تصویربردار، تهمینه یزدانپناه صدابردار،  محمود نوری و مجتبی سلیمانی فر تدوینگر و فرهاد میرمحمد صادقی و سهراب کرم رودی نیز تولید موسیقی است. 

آیین گفت: سی و هفتمین دوره جشنواره بین‌ المللی فیلم کوتاه تهران از روز چهارشنبه هفتم آبان ماه ۱۳۹۹ آغاز می‌ شود. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =