۶ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۲۹
کد خبرنگار: 2233
کد خبر: 84089939
۱ نفر

برچسب‌ها

۴۱ واحد صنفی متخلف در صومعه سرا جریمه شدند

رشت _ایرنا _ رئیس اداره صنعت و معدن و تجارت صومعه سرا  گفت:۴۱ واحد صنفی متخلف شهرستان طی مهر ماه بیش از ۱۳۰ میلیون ریال جریمه شدند.

محمد نیک صفت در بازدید سرزده از سطح بازار و فروشگاههای زنجیره ای و عمده فروشی های کالای اساسی اظهار داشت:   طرح بازرسی از اصناف مختلف در سطح شهرستان صومعه سرا  با هدف پیشگیری از گرانفروشی و برخورد فوری با تداوم و قوت ادامه دارد.

وی با تاکید بر لزوم فروش مرغ بر اساس قیمت مصوبه یادآور شد: طی چند روز اخیر ۲ واحد مرغ فروشی به علت گرانفروشی به تعزیرات معرفی شده و دستور پلمپ این دو واحد  متخلف صادر شده است .
وی متذکر شد: اداره صنعت، معدن و تجارت اجازه سوء استفاده و افزایش قیمت‌ها به ویژه قیمت کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم را به دلالان و افراد سودجو نمی‌دهد و در این راستا با تمام توان و قدرت با کم‌فروشی، گران‌فروشی و هرگونه تخلف دیگر مقابله می‌کند.

نیک صفت  از عموم شهروندان خواست، در صورت مشاهده هرگونه تخلف در واحدهای صنفی سریعا آن را به سامانه ۱۲۴  اداره صنعت، معدن و تجارت صومعه سرا اطلاع دهند.
شهرستان صومعه سرا با سه بخش مرکزی، تولمات و گوراب زرمیخ در ۲۵ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان دارای  ۱۹ اتحادیه با حدود ۷هزار واحد صنفی وغیر صنفی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =