۶ آبان ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۴۸
کد خبرنگار: 1361
کد خبر: 84089934
۰ نفر

برچسب‌ها

تصادفات درون شهری اصفهان ۸ درصد کاهش داشت

اصفهان- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: در ۶ ماه سال جاری کاهش ۶ درصدی فوتی‌ها را در ترافیک شهری و کاهش هشت درصدی تصادفات درون شهری این استان داشتیم.

حجت الله غلامی روز سه شنبه در هفتمین جلسه شورای عالی هماهنگی ترافیک استان در سالن جلسات استانداری افزود: میزان فوتی‌ها ۲۸ درصد در صحنه و ۷۲ درصد در انتقال به مراکز درمانی افزایش داشت و مقرر شد گزارش کامل از این وضعیت توسط دانشگاه علوم پزشکی در جلسه آینده مطرح شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان با اشاره به طرح مسیر دوچرخه سواری تصریح کرد: کل طرح مسیر دوچرخه سواری ۶۵۰ کیلومتر است که مصوب شد تا پایان سال ۱۵۰ کیلومتر از طرح اجرایی و ایمن سازی شود تا مسیر دوچرخه‌ها در شهر اصفهان فعال شود.

وی با بیان اینکه سفرهای داخل و خارج حریم شهر کاشان مورد بررسی قرار گرفت، اظهارکرد: بحث سایت احمدی روشن مطابق با دستورالعمل‌ها حل کردیم همچنین بحث درون حریم که سایپا قرار داشت با وجود اتوبوس‌های ایمن مشکلات را برطرف کردیم.

غلامی خاطرنشان کرد: مقرر شد در خصوص سفرهای بین شهری با اتوبوس‌های شهری نوع اتوبوس‌ها از وزارت کشور استعلام شود در صورت تایید کیفیت اتوبوس‌ها سفرهای بین شهری انجام شود.

به گفته پلیس راهور، علت تصادفات عدم توجه به جلو و ناتوانی در کنترل وسیله نقلیه شناخته شد که عدم توجه به جلو ۳۵ درصد و ناتوانی در کنترل وسیله ۲۵ درصد اعلام شده است.

کلانشهر اصفهان حدود ۲ میلیون نفر جمعیت دارد و بطور میانگین روزانه ۹۰۰ هزار دستگاه خودرو در آن تردد می‌کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =