شعبانی بهار: اردوهای آماده‌سازی از فردا با حضور ۱۶ کماندار آغاز می‌شود

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون تیراندازی با کمان گفت: همانطور که به کمانداران وعده داده و پیش بینی شده بود، اردوها تا پایان سال برای آماده سازی آنان برگزار می‌شود و بر همین اساس فردا (چهارشنبه) ۱۶ کماندار زن و مرد در دو رشته کامپوند و رویکرد تمرینات خود را آغاز خواهند کرد.

غلامرضا شعبانی بهار روز سه شنبه(۶ آبان‌ماه) در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: امروز از تمام نفرات تست تب و اکسیژن گرفته خواهد شد و فردا از همه آنان تست PCR  گرفته می‌شود تا با شروع اردوها ورزشکاران در قرنطینه کامل تمرینات خود را پیگیری کنند.

 وی  با بیان اینکه ممکن است اردوها حتی یکماه ادامه یابند، توضیح داد: با توجه به اینکه نتوانستیم خوابگاه تیراندازی با کمان را راه اندازی کنیم خوابگاه فدراسیون تیراندازی را  با همکاری علی دادگر ریاست فدراسیون تا پایان سال اجاره کردیم، تا کمانداران بدون دغدغه و نگرانی با هدایت کادر فنی تمرینات خود را پیگیری کنند.

 شعبانی بهار ادامه داد:  البته برخی اردوها خارج از تهران و در سایر استان‌ها و شهرها مثل کیش یا قشم برگزار خواهیم کرد اما برای شروع تمامی اردو برنامه تست گیری انجام خواهد شد و در طول اردو اجرای تمامی پروتکل‌های بهداشتی با نهایت دقت اعمال می‌شود.

معاون سابق وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به اینکه آیا تجهیزات مورد نظر با اعتبار پرداختی از سوی کمیته ملی المپیک تهیه شده است گفت: ما سپاسگزار و قدردان همکاری و حمایت کمیته ملی المپیک و سید رضا صالحی امیری هستیم و خوشبختانه تاکنون ۱۷۰ میلیون تومان در خصوص تامین تجهیزات به فدراسیون کمک مالی شده است.  

وی ادامه داد: اعتبار دریافتی برای تامین بسته های تیر، سرتیر و شفت‌های مورد نیاز تیراندازان مورد استفاده قرار می‌گیرد و همه این تجهیزات خارجی هستند و بر همین اساس ارز مورد نیاز با یکصد و هفتاد میلیون تومان خریداری شده تا بتوانیم به زودی تجهیزات سفارش داده شده را دریافت کنیم.

وی گفت: البته ما امیدواریم این حمایت‌ها ادامه یابد تا بتوانیم در صورت نیاز کمان‌های بهتری برای تعدادی از کمانداران خریداری کنیم.

رییس فدراسیون تیراندازی با کمان تصریح کرد: علی رغم شرایط موجود و مشکلاتی که کشور با آن دست به گریبان است و همه در جریان آن قرار داریم کمیته ملی المپیک و همینطور وزارت ورزش حمایت‌های مالی خود را به صورت منظم و برنامه ریزی شده برای فدراسیون واریز می‌کنند و  ما امیدواریم با ادامه این روند بتوانیم کمانداران را با آمادگی کامل سال آینده راهی رقابت‌های جهانی از جمله مسابقات توزیع سهمیه در فرانسه کنیم.

ولی در خصوص سایر نیازهای کمانداران در زمان حضور در اردوهای آماده سازی گفت: همه تلاش ما برای این است که شرایط را به گونه‌ای فراهم کنیم که کمانداران با کمترین نگرانی و دغدغه در اردوها حاضر شده و تمرینات خود را پیگیری کنند و به همین دلیل امروز مایکروفرهایی هم تهیه و در خوابگاه تعبیه کردیم تا ورزشکاران  بتوانند بدون نگرانی غذای‌شان را آماده و صرف کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =