پیام تسلیت رئیس قوه قضاییه در پی درگذشت امام جمعه سابق ملایر

تهران - ایرنا - رئیس قوه قضاییه با صدور پیامی درگذشت آیت‌الله فاضلیان از اساتید برجسته حوزه علمیه همدان و امام جمعه سابق ملایر را تسلیت گفت.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از مرکز رسانه قوه قضاییه، در پیام تسلیت حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی آمده است: خبر درگذشت عالم پرهیزگار و مجاهد، آیت الله سیدرضا فاضلیان موجب تأسف و تأثر گردید.

وی در این پیام افزود: آن مرحوم از یاران صدیق امام و رهبری در دوران مبارزه با رژیم ستمشاهی و پس از انقلاب اسلامی بود که عمر شریف خود را وقف اسلام و تربیت شاگردانی بصیر و متقی در حوزه های علمیه کرد و بیش از سه دهه در سنگر نماز جمعه به نشر معارف اهل بیت و روحیه مجاهدت و شهادت پرداخت و نقشی مؤثر در دوران دفاع مقدس و مقابله با فتنه های دشمنان نظام اسلامی در سال های اخیر ایفا کرد.

رئیس قوه قضاییه اظهار داشت: اینجانب که سال ها افتخار دوستی و ارادت به محضر ایشان را داشتم، با تسلیت مصیبت وارده به بیت آن عالم فرزانه و دوستان و شاگردانشان، از درگاه خداوند متعال برای آن فقید سعید رحمت، مغفرت و علوّ درجات، و برای بازماندگان صبر و اجر مسألت دارم.

به گزارش ایرنا، آیت الله سیدرضا فاضلیان از علمای وارسته استان همدان و امام جمعه سابق ملایر روز پنجم آبان ماه پس از تحمل یک دوره بیماری در سن ۹۲ سالگی دار فانی را وداع گفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =