۷۰ میلیارد ریال در مرحله سوم رفتار مومنانه به دانش‌آموزان سمنان کمک شد

سمنان- ایرنا- مسئول بسیج دانش‌آموزی سپاه استان سمنان گفت: ۷۰ میلیارد ریال در مرحله سوم رفتار مومنانه برای خرید نوشت‌افزار و تهیه بسته معیشتی به دانش‌آموزان نیازمند استان کمک کرد.

به گزارش ایرنا، یوسف‌علی طاهری روز سه شنبه در نشست خبری به مناسبت هفته بسیج دانش‌آموزی در سالن جلسات ساختمان بسیج علمی و پژوهشی استان سمنان ابراز داشت:  بسیج دانش‌آموزی و سپاه استان  در سه مرحله در قالب رفتار مومنانه به دانش‌آموزان نیازمند استان کمک کرد.

وی ادامه داد: استفاده از ظرفیت دانش‌آموزان برای کمک خیرخواهانه با پرداخت ۵۰ هزار ریال به منظور خرید گوشی هوشمند برای دانش‌آموزان نیازمند از جمله برنامه های هفته بسیج دانش‌آموزی در مرحله چهارم رفتار مومنانه است.

وی بیان کرد: ۱۴۱ عنوان برنامه برای گرامیداشت هفته بسیج دانش‌آموزی در استان سمنان پیش بینی شد.

طاهری یادآور شد: برگزاری مسابقات علمی، فراخوان برگزاری جشنواره سرود، عطرافشانی گلزار شهدا و تجدید میثاق با آرمان‌های امام(ره) و انقلاب از دیگر برنامه‌هایی است که در هفته بسیج دانش‌آموزی در استان سمنان برگزار می‌شود.

مسئول بسیج دانش‌آموزی سپاه استان سمنان اظهار داشت: برنامه‌های هفته بسیج دانش آموزی به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی برگزار می شود و تولید محتوا به منظور آگاهی بخشی دانش‌آموزان و مقابله با استکبار در فضای مجازی اولویت اصلی گرامیداشت هفته بسیج دانش‌آموزی است.

وی با بیان اینکه سال‌های گذشته در این زمان کاروان‌های دانش‌آموزی به مناطق جنگی جنوب کشور اعزام می‌شد، افزود: امسال با توجه به شیوع کرونا کاروان راهیان نور به مناطق جنگی جنوب کشور اعزام نمی‌شود، اما برنامه‌ها در فضای مجازی دنبال می‌شود.

مسئول بسیج دانش‌آموزی سپاه استان سمنان گفت: ایجاد کانال استانی راهیان نور مجازی شامل معرفی مناطق، خاطرات شهدای بومی و روایتگری های دفاع مقدس، افتتاحیه و معرفی مسابقات سرود نغمه عشق با موضوعاتی پیرامون دانش آموز انقلابی، نسل سلیمانی و استکبارستیزی، تولید و انتشار محتوا در کانال سازمان بسیج دانش آموزی در شبکه اجتماعی شاد، فضاسازی مناسب در سطح شهر، حوزه، اداره و مدارس از دیگر برنامه های در نظر گرفته شده در هفته بسیج دانش آموزی در سال جاری است.

هفتم تا سیزدهم آبان هفته بسیج دانش‌آموزی نام‌گذاری شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =