دادستان: سودجویان ۲ ماه فرصت دارند از حریم زاینده‌رود رفع تصرف کنند

اصفهان- ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب اصفهان به افرادی که با هدف سودجویی در حریم یا بستر زاینده‌رود اقدام به ساخت و سازهای غیرمجاز کرده‌اند ۲ ماه فرصت داد تا خودشان نسبت به رفع تصرف اقدام کنند.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان اصفهان، علی اصفهانی روز سه شنبه در آیین تکریم و معارفه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فلاورجان افزود: در غیر این صورت دستگاه قضایی با عزم جدی با آنها برخورد قانونی خواهد کرد.

وی به حفظ حقوق عامه به عنوان یکی از وظایف دادسرای عمومی و انقلاب اشاره  و اضافه کرد: دادستان‌ها در سراسر استان رویکرد مبارزه قاطعانه با مخلان نظم و امنیت و متعرضان به حقوق عامه و اراضی ملی و منابع طبیعی را در دستور کار دارند.

دادستان عمومی و انقلاب اصفهان افزود: انتظار و مطالبه بحق عموم از دستگاه قضایی، فسادستیزی و مقابله همه جانبه با مفسدان در حوزه های مختلف است و مبارزه با فساد و عدالت اجتماعی دو روی یک سکه می باشد که باید با همکاری همه دستگاه‌ها محقق شود.

وی ادامه داد: در شرایط کنونی دارا بودن روحیه انقلابی و جهادی در انجام وظایف در هر مسؤولیتی شرط اصلی پیشرفت و فائق آمدن به مشکلات است زیرا دشمن با نقشه ایجاد یأس در مردم و مسؤولان پا به میدان مبارزه نهاده است.

اصفهانی تاکید کرد: ضروری است با اتکای بر قدرت و قوای دورنی و همبستگی و اتحاد ملی همانند اوایل انقلاب در مقابل توطئه‌های دشمنان ایستاد.

وی، رفع موانع تولید را از دیگر محورها و برنامه‌ها در قوه قضاییه اعلام و خاطرنشان کرد: همانگونه که تأکید رهبر معظم انقلاب در سال های اخیر بر حمایت و تکیه بر تولید داخل بوده است، با نگاه به قوا و ظرفیت‌های درون کشور و حمایت از تولیدکنندگان می توان مشکلات اقتصادی کشور را چاره‌اندیشی و حل و فصل کرد. 

 به گزارش ایرنا، در پایان این مراسم از خدمات جعفر زین‌العابدینی رییس سابق دادستانی عمومی و انقلاب فلاورجان تقدیر و با اعطای حکمی از سوی رییس قوه قضاییه، امان‌اله شفیعی به عنوان دادستان  این شهرستان معرفی شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =