۶ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۲۶
کد خبرنگار: 2303
کد خبر: 84089802
۰ نفر

برچسب‌ها

پلیس پایتخت به ۳۶ هزار شهروند ماسک نزده‌ تذکر داد

تهران- ایرنا- فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: ماموران پلیس در هفته گذشته به بیش از به ۳۶هزار و ۳۹۲ شهروند که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکرده و یا ماسک نزده بودند، تذکر داد.

سردار «حسین رحیمی» ظهر سه‌شنبه در همایش اجرای طرح مشترک امنیت سلامت محور با هدف پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در ستاد فرماندهی فاتب، افزود: عزیزان ما در کادر درمان بیش از ۹ ماه است که به شهروندان خدمات درمانی و بهداشتی ارائه می‌دهند.

وی‌ادامه داد: پلیس وظیفه خود می‌داند در تمام طول این مدت در کنار سنگربانان در بخش سلامت باشد و با توجه به تاکید ستاد کرونا در تهران در دو هفته گذشته تمام توان پلیس برای مبارزه با ویروس کرونا را به کار گرفته‌ایم.

سردار رحیمی افزود: تمام توان پلیس به خصوص گشت کلانتری‌ها، راهنمایی‌و رانندگی، پلیس امداد، اماکن و پیشگیری و ۵۰ گشت امنیت اخلاقی در خدمت سلامت شهروندان به کار گرفته شده‌است.

وی با بیان اینکه ۱۵۰ گشت مشترک از عزیزان در خانه اصناف، پلیس اماکن، ادارات کل بهداشت و درمان و تعزیرات به کمک ستاد مبارزه با کرونا آمده اند، اظهار داشت: ۱۳هزار و ۵۳۶ واحد صنفی تذکر ۷۱۰ اخطار پلمب گرفتند و  ۱۳۹واحد صنفی پلمب و ٦ هزار و ٢٢ خودرو نیز اعمال قانون شد.

سردار رحیمی در پایان گفت: ۳۵ هزار ماسک توسط مرکز مهر سروش در ایام کرونا تولید شد و در اختیار شهروندان قرار گرفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها