۱۰ واحد صنفی متخلف در ماکو و بازرگان پلمب شد

ارومیه- ایرنا- سرپرست فرمانداری ماکو با اشاره به آغاز محدودیت فعالیت سه گروه شغلی و تشدید نظارت بر اصناف و بازار گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰ واحد صنفی متخلف در این شهرستان پلمب شده است.

رعنا قربانی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: برای اجرای طرح محدودیت فعالیت سه گروه شغلی در این شهرستان نیازمند همکاری و همدلی اصناف و مردم هستیم و این طرح باید برای ریشه کردن بیماری کرونا و قطع زنجیره به نحو احسن اجرایی شود.

وی افزود: در این راستا توسط اکیپ مشترک فرمانداری، شبکه بهداشت، نیروی انتظامی، صنعت و معدن و شهرداری، چهار پاساژ، سه صرافی و چهار قلیان‌سرا در شهر ماکو و بازرگان پلمپ شده است.

سرپرست فرمانداری ماکو تاکید کرد: این بازرسی‌ها همه‌روزه تا پایان زمان محدودیت‌ها اعلام شده در این شهرستان ادامه خواهد داشت و در صورت رعایت نکردن صاحبان اصناف، همچنان نسبت به پلمب واحدهای متخلف ادامه خواهد داشت.

قربانی اضافه کرد: از هفته چهارم شهریور شیوع ویروس کرونا در این شهرستان با خیز شدیدی روند صعودی به خود گرفته و هر روز شاهد افزایش تعداد مبتلایان و موارد فوتی هستیم به‌طوری که وضعیت این شهر هم‌اکنون فوق قرمز شده است.

شهرستان‌ ماکو  و شهر بازرگان از شهرهای شمالی آذربایجان‌غربی است؛ همه شهرستان‌های آذربایجان‌غربی در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند و سه شهرستان پیرانشهر، ماکو و مهاباد با وضعیت فوق قرمز، مشمول محدودیت‌های شدیدتر شده‌اند.  

تاکنون بیش از ۴۳ هزار نفر در آذربایجان‌غربی به بیماری کرونا مبتلا شده و بیش از یک هزار و ۵۰۰ نفر نیز جان خود را با ابتلا به این بیماری از دست داده‌اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha