۲۰ میلیارد ریال برای آسفالت نقاط حادثه خیز دهلران نیاز است

ایلام - ایرنا- فرماندار دهلران گفت: برای عملیات آسفالت مسیرهای حذف نقاط حادثه خیز محور دهلران به مهران ۲۰ میلیارد ریال نیاز است.

مجید عسگری روز سه شنبه در حاشیه بازدید از پروژه حذف نقاط حادثه خیز محور دهلران به مهران به خبرنگار ایرنا گفت: این نقاط شامل حذف نقاط حادثه خیز نزدیک کارخانه گچ، سنگر نادر و بیشه دراز هستند که عملیات اجرایی نقطه کارخانه گچ به اتمام رسیده است.

وی به عملیات ترانشه برداری و تعریض مسیر در نقاط حادثه خیز سنگر نادر اشاره کرد و افزود: عملیات کوه برداری و خاکبرداری نقاط حادثه خیز بیشه دراز نیز انجام شده و در سطح ساب بیس قرار دارد.

فرماندار دهلران به حذف نقاط حادثه خیز در این مسیرها به طول سه کیلومتر اشاره و تاکید کرد: برای عملیات آسفالت این مسیر سه کیلومتری ۲۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است. 

عسگری یادآور شد: این اقدامات با هدف ارتقا سطح ایمنی راه های شهرستان در حال اجرا هستند و امیدواریم با تامین اعتبار مورد نیاز شاهد تسهیل در تردد و کاهش تصادفات در این مسیرها باشیم.

سعید بختی مدیر راهداری و حمل و نقل جاده ای دهلران نیز گفت: عملیات شانه سازی راه در ۱۰ کیلومتر از مسیر دهلران به مهران بصورت دو طرفه انجام شده است.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =