تهرانی‌ها، اقدامات انتظامی در دوران کرونا را خواستارند

تهران- ایرنا- فرمانده ستاد مبارزه با کرونای کلانشهر تهران گفت: امروز خواست شهروندان لزوم اقدامات انتظامی در دوران کروناست و طی آخرین نظرسنجی که داشتیم شهروندان از ما درخواست کرده‌اند که با قاطعیت با افراد متخلف برخورد شود.

دکتر «علیرضا زالی» روز سه‌شنبه در همایش اجرای طرح مشترک امنیت سلامت‌محور با هدف پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در ستاد فرماندهی فاتب، افزود: ما در تهران و در دوران شیوع ویروس کرونا شرایط متفاوتی نسبت به دیگر شهرهای کشور داریم و همین امر کار را برای ما سخت‌تر کرده‌است.
وی اضافه کرد: از همان روزهای نخست شیوع بیماری کرونا شاهد همکاری پلیس با ستاد مقابله با کرونا بودیم و با همکاری پلیس توانسته‌ایم اقدامات خوبی را در سطح شهر تهران انجام دهیم.
فرمانده ستاد مبارزه با کرونای کلانشهر تهران اضافه کرد: امروز سفیدپوشان سنگر بهداشتی و سلامت به حضور قدرتمند پلیس در کنار خود مستحضر هستند.
وی افزود: روزهای تلخ کرونایی پایتخت را می‌گذرانیم و باید شاهد سخت‌گیری در پروتکل‌های بهداشتی باشیم و همچنان اقدامات خوبی در این زمینه باید انجام شود.
دکتر زالی با بیان اینکه اقناع افکار عمومی یکی از اقداماتی‌ است که باید انجام شود، اظهار داشت: تجربه پیشین پلیس در مبارزه با افراد متخلف می‌تواند به بهبود شیوع کرونا کمک کند.
به گزارش ایرنا به نقل از سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی حدود ۲۵ درصد پرستاران تاکنون به کرونا مبتلا شده‌اند و تا ۱۵ مهر ماه، سه هزار و ۱۶۵ پرستار مرخصی استعلاجی گرفته و به قرنطینه دو هفته‌ای رفته‌اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =