ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان دکتری دانشگاه شریف آغاز شد

تهران- ایرنا- ثبت‌نام غیرحضوری پذیرفته‌شدگان‌ دکتری در دانشگاه صنعتی شریف آغاز شد.

دانشگاه صنعتی شریف روز سه شنبه در اطلاعیه ای جزییات ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع دکتری سال تحصیلی ۱۴۰۰- ۱۳۹۹ را اعلام کرد.

بر اساس این گزارش پذیرفته‌شدگان باید از طریق سامانه https://edu.sharif.edu به صورت غیر حضوری ثبت نام کنند که زمانه دسترسی به سامانه آموزش از امروز سه شنبه ۶ آبان ماه تا روز شنبه ۱۰ آبان ماه خواهد بود.

دانشگاه صنعتی شریف مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در این سامانه را تصویر اسکن شده شناسنامه و کارت ملی در قالب یک فایل، عکس جدید و تصویر آن با ابعاد ۳۰۰ در ۴۰۰ پیکسل، مدرک فارغ التحصیل فراغت از تحصیل مقطع کارشناسی و ارشد دارای معدل اعلام کرد.

این دانشگاه در این اطلاعیه تاکید کرد: تمامی پذیرفته شدگان به نشانی https://estelam.msrt.ir مراجعه و تکمیل اطلاعات کد رهگیری استعلام مدارک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را دریافت کنند و در سامانه ثبت نام دانشگاه وارد کنند.

طبق این اطلاعیه، پذیرفته شدگانی که دانشجوی سال آخر بوده و قادر به ارائه مدرک ارشد نیستند و تاریخ فراغت از تحصیل آنها بعد از تاریخ ۳۱ شهریور  ۹۸ است، لازم بوده گواهی تایید شده توسط دانشگاه دانشگاه کارشناسی ارشد خود که در آن تاریخ احتمالی فراغت از تحصیل مشخص شده و فرم مخصوص معدل تعداد واحد گذرانده تا تاریخ ۳۰ دی ماه ۹۸ را ارائه کنند.

دانشگاه صنعتی شریف یادآور شد: تمامی مدارک توسط کارشناسان آموزشی بررسی خواهد شد و در صورت صحت مطالب و تایید مدارک ارائه شده در سامانه آموزش برای انتخاب واحد کجا خواهید شد هرگونه اشکال در مدارک و مطالب ارائه شده داوطلب اعلام می شود و تا رفع اشکال ثبت نام قطعی نیست و در سامانه اموزش غیر مجاز خواهد بود و امکان انتخاب واحد برای داوطلب فراهم نیست.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =