احترام به تمامیت ارضی و مرزهای رسمی بین‌المللی از اصول ماست

تهران- ایرنا- فرمانده قرارگاه پدافند هوایی با تأکید بر حفظ امنیت مردم به ویژه مرزنشینان گفت: احترام به تمامیت ارضی و مرزهای رسمی بین‌المللی از اصول ماست و با تغییر آنها صد در صد مخالفیم.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش، سرلشکر عبدالرحیم موسوی روز سه‌شنبه در بازدید و بررسی وضعیت آمادگی پدافند هوایی، با تأکید بر حفظ امنیت مردم به ویژه مرزنشینان اظهارکرد: یگان‌های پدافند هوایی در منطقه شمالغرب تقویت شده و در صورت نیاز اضافه هم خواهند شد، آرامش مردم برای ما دارای اهمیت ویژه است.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی افزود: احترام به تمامیت ارضی کشورها و حفظ مرزهای رسمی بین‌المللی از اصول شناخته شده ماست و تغییر در آن‌ها را تحمل نخواهیم کرد و با آن مخالفت داشته و داریم.

موسوی در مورد حضور عناصر تکفیری تصریح کرد: تروریست‌های تکفیری، داعش و صهیونیست‌ها، عناصری مطرود در همه عالم هستند و حضور آنها در هر کجا باعث ایجاد تنفر و ناامنی است. نیروهای ما همانطور که بارها اثبات کرده‌اند با حضور این عناصر در نزدیکی مرزهای خود با شدّت و بی‌اغماض برخورد خواهند کرد.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی دستوراتی جهت تقویت یگان‌های پدافند هوایی در منطقه به نیروهای پدافند ارتش و سپاه و نیروی هوایی ارتش صادر کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =

سرخط اخبار سیاست