درخشش بوکسور بوکانی در اردوی تیم ملی

مهاباد- ایرنا- رییس اداره ورزش و جوانان بوکان گفت: "محمد عزیزی" بوکسور جوان و شایسته این شهرستان که توسط کادر تیم ملی بوکس به اردوی آمادگی تیم بزرگسالان دعوت شده است در این اردو بسیار خوش درخشیده است.

انور ملارحیمی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این بوکسور شایسته که با درخشش در رقابت‌های انتخابی تیم ملی توانست جواز حضور در اردوی تیم ملی را به دست آورد هم‌اینک به همراه ۳۰  ورزشکار دیگر در این اردو خود را برای حضور شایسته و مقتدرانه در رقابت‌های جهانی فرانسه آماده می‌کنند.

وی اظهار داشت: این بوکسور بوکانی در این اردو  چهار مسابقه با حریفان خود انجام داده که در هر چهار مسابقه توانسته است مقتدرانه حریفانش را که یکی از آنها "احسان روزبهانی" است را شکست داده و به‌عنوان نفر برتر اردو و فیکس تیم ملی انتخاب شود.

رییس اداره ورزش و جوانان بوکان با اشاره به اینکه "محمد عزیزی" در وزن ۸۱ کیلوگرم جهت حضور در اردوی نهایی تیم ملی دعوت شده است، اضافه کرد: اردوی تیم ملی در تهران جهت انتخاب نفرات برتر رقابت های فرانسه برای شرکت در مسابقات المپیک توکیو در سال ۲۰۲۱ برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا، این بوکسور بوکانی مدال برنز تورنمنت بین المللی جام جمهوریت قزاقستان، پنج دوره قهرمانی و ۲ دوره نایب قهرمانی لیگ ایران، ۲ طلای قهرمانی بزرگسالان کشور، مدال برنز جوانان و طلای امیدهای ایران را در کارنامه خود دارد.

بوکان یکی از مهمترین قطب‌های رشته بوکس در آذربایجان‌غربی به شمار می‌رود که ورزشکاران آن تاکنون مقام‌های متعددی را در سطح ملی و بین‌المللی کسب کرده‌اند.

سال گذشته "قرنی ابراهیمی" در رشته ووشو و "مونا عبدی" در رشته تکواندو ورزشکاران این شهرستان به اردوی تیم ملی جوانان و نوجوانان دعوت شده و توانستند مقام نخست آسیا را از آن خود کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =