درخواست سردار اشتری از مجلس برای کمک به هوشمندسازی پلیس

تهران - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی بر لزوم حمایت و پشتیبانی مسئولان از ماموریت‌های پلیس تاکید کرد.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس سردار حسین اشتری روز سه شنبه در دیدار و گفت وگو با مجمع نمایندگان و استاندار آذربایجان شرقی افزود: هوشمندسازی پلیس از الزامات است و تزریق تجهیزات و فناوری های نوین نیازمند اعتبار و بودجه است و با وجود کسری بودجه ما فرآیند هوشمندسازی پلیس را به جد دنبال می کنیم.

فرمانده ناجا با اشاره به حضور خود طی هفته گذشته(چهارشنبه) در صحن علنی مجلس گفت: بنده نیازمندی های نیروی انتظامی را در آن جلسه اعلام کردم و معتقدم که نمایندگان محترم مجلس می توانند با تصویب و به روزرسانی قوانین ما را در اجرای بهتر ماموریت ها یاری کنند.

وی ادامه داد: در تخصیص اعتبارات و بودجه نیز باید به نیروی انتظامی متناسب با تنوع و تکثر ماموریت ها نگاه ویژه ای صورت بگیرد.

سردار اشتری در بخش پایانی سخنان خود بهبود وضعیت معیشتی سبزپوشان ناجا را دغدغه جدی خود و هیئت رئیسه ناجا برشمرد و گفت: برای تأمین مسکن سازمانی و ملکی کارکنان تلاش می کنیم.

در این نشست مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی و استاندار به طرح نقطه نظرات خود پرداختند بر ضرورت توجه به روزآمدسازی و تجهیز نیروی انتظامی به امکانات پیشرفته و فناوری های نوین متناسب با سطح و هجم چالش های حوزه نظم و امنیت، توجه ویژه به ارتقاء منزلت اجتماعی پلیس تأکید کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =

سرخط اخبار جامعه