طرح آمران سلامت جمعیت هلال احمر در استان بوشهر آغاز شد

بوشهر- ایرنا- مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: در اجرای منویات رهبر معظم انقلاب طرح آمران سلامت با راه‌اندازی ۴۰ پایگاه در این استان آغاز شد.

به گزارش ایرنا، دکتر غلامرضا حاجیانی روز سه شنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: طرح آمران سلامت با هدف دعوت داوطلبانه مردم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی، رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در میدان‌ها و مناطق پرتردد استان بوشهر اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: براساس دستورالعمل ابلاغی پایگاه‌های آمران سلامت به مدت ۱۰ روز فعال و اقدام به ارائه مستمر خدمات عام‌المنفعه به مردم می‌پردازند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر اضافه کرد: در این طرح با استفاده از توان نیروهای داوطلب و جوان فعالیت‌های پیشگیرانه متناسب با شیوع ویروس کرونا انجام می‌شود و جوانان و داوطلبان این جمعیت به عنوان طلایه داران آمران سلامت در این مسیر فداکاری می‌کنند.

وی گفت: دبیرخانه طرح آمران سلامت در معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر راه‌اندازی شده‌است و امور ویژه این پایگاه‌ها را بررسی می‌کنند، همچنین از ظرفیت خانه‌های هلال روستایی برای استقرار ایستگاه‌های آمران سلامت استفاده می‌شود.


 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =