دادستان پلدختر: مصوبات ستاد کرونا لازم الاجرا است

خرم‌آباد - ایرنا - دادستان پلدختر گفت: مصوبات ستادکرونا شهرستان با توجه به اهمیت سلامت مردم در وضعیت فوق پرخطر برای تمام دستگاه‌ها به منزله قانون، الزامی و لازم الاجرا است و باید در اولویت کاری قرار بگیرد.

مرید شیخی شامگاه دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: رعایت پروتکل های بهداشتی در ادارات و عدم ارائه خدمت به ارباب رجوع  بدون ماسک از مصوبات ستاد مبارزه با کرونا است و تمام مدیران دستگاه ها سطح شهرستان نهادها و بانک ها ملزم به اجرای کامل آن هستند.

وی افزود: کلیه سالن ها و اماکن ورزشی سطح شهرستان در شهر و روستا براساس مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا تا اطلاع ثانوی حق هیگونه فعالیت ورزشی ندارند و با مسوولان خاطی برخورد قضایی می شود و سالن پلمب خواهدشد.

وی، اماکن عمومی به ویژه تجمع در مراسم های عروسی و عزا را از مهمترین عوامل انتشار ویروس کرونا در شهرستان پلدختر دانست و بیان کرد: با عوامل برگزاری این گونه اجتماعات پر جمعیت در راستای حفظ سلامت مردم و کاهش شیوع کرونا برخورد قانونی می شود.

شیخی یادآورشد: با توجه به شرایط حاد وضعیت کرونا و افزایش آمار مبتلایان و تکمیل ظرفیت بیمارستان درصورت عدم اهتمام به رعایت دستورالعمل ها و مصوبات ستاد مبارزه با کرونا ، چارچوب ها و روش های سخت گیرانه تری مبنی بر محدودیت های کرونایی در شهرستان اعمال می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =