تشریح آخرین وضعیت شکایت کالدرون و دستیارانش از پرسپولیس

تهران- ایرنا- آخرین وضعیت شکایت سرمربی پیشین پرسپولیس و دستیارانش از این باشگاه تشریح شد.

به گزارش ایرنا، امیرعلی حسینی، درباره آخرین وضعیت پرونده گابریل کالدرون و دستیارانش اظهار داشت: تصمیم باشگاه بر این شد که پرونده اینیگو را با توجه به مطالبه‌ای که دارد از چرخه رسیدگی در دادگاه داوری ورزش خارج کنیم. به این ترتیب اقدامات برای رسیدگی به استیناف‌خواهی در CAS در مورد پرونده‌های کالدرون و خوآکین دنبال می‌شود.

وی درباره روند اقدام‌های انجام شده، ادامه داد: لوایح باشگاه پرسپولیس در مورد کالدرون و دو دستیار او توسط بخش بین‌الملل و حقوقی باشگاه، تنظیم و در تاریخ ۲۲ مردادماه با رعایت موازین، ارسال شد که در نهایت بدون وارد شدن ایراد شکلی، از سوی دادگاه داوری ورزش پذیرفته و ثبت شد.

مدیر امور بین الملل باشگاه پرسپولیس خاطر نشان کرد: در مرحله بعدی باید برای پرونده‌ها داور انتخاب می‌شد. در نهایت از طرف دادگاه داوری ورزش اعلام شد که در صورت موافقت طرفین با توجه به تشابه پرونده‌ها، هر سه مورد توسط یک داور بررسی شود که مورد موافقت ما و کالدرون و دستیاران وی بود. به این ترتیب، پس از واریز هزینه از سوی باشگاه پرسپولیس، رییس دایره استیناف دادگاه داوری ورزش، داور پرونده را معرفی کرد که از سوی هیچ یک از طرفین ایرادی به وی وارد نشد. داور تعیین شده نیز، با پر کردن فرم‌ها، پرونده‌ها را پذیرفت.

وی گفت: البته در مرحله واریز هزینه‌های دادرسی، بنا بر تصمیم باشگاه قرار شد مطالبه حدود ۷۰ هزار دلاری اینیگو با توجه به میزان آن و همچنین اسناد مالی باشگاه، خارج از پروسه CAS پرداخت شود. به این ترتیب برای دو مورد دیگر هزینه‌ها پرداخت شد تا پرونده مذکور از دستور کار خارج شود. بر این اساس وکیل اینیگو روز ۲۲مهر، نامه‌ای را ارسال کرد و خواهان آن شد که مطالبات موکلش تا ۲۲ آبان‌ماه پرداخت شود و شماره حسابی را هم در این نامه معرفی کرد.

باشگاه پرسپولیس در شرایطی پرونده شکایت کالدرون را به دادگاه عالی ورزش برد که پیش از این، این مربی آرژانتینی اعلام کرده بود که آماده مصالحه با پرسپولیس است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =