۵ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۲۹
کد خبرنگار: 1829
کد خبر: 84088994
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۰۰ کیلوگرم ماده مخدر شیشه در راور کشف شد

کرمان - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب شهرستان راور از کشف ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه در جاده راور - کرمان خبر داد و گفت: در این رابطه ۲  متهم نیز دستگیر شده و در بازداشت هستند.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، ابوالفضل فرحبخش در تشریح این خبر افزود: در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری و مبارزه توامان با قاچاقچیان مواد مخدر در پی یکسری اقدامات اطلاعاتی شبانه روزی مشخص شد قرار است این محموله مواد مخدر صنعتی از شهرستان کرمان به سمت شهرستان راور و نهایتا استان یزد حمل شود .
وی ادامه داد: پس از رصد و شناسایی تخصصی انجام شده، چهار تیم پوششی و با همراهی یگان تکاوری ۱۱۳ امام موسی کاظم راور ضمن هماهنگی صورت گرفته و دستور مقام قضایی، اقدام به کنترل محور راور - کرمان کردند.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان راور بیان کرد: پس از کنترل چند ساعته محور، در نهایت اواخر شب یک دستگاه خودروی سواری پراید به همراه یک دستگاه خودروی سواری سمند که راه پاک کن بودند وارد محور شدند که پس از تعقیب و مراقبت در کیلومتر ۶۰ محور به خودروی پراید با استفاده از علائم هشدار دهنده فرمان توقف داده شده که راننده خودرو به فرمان ایست ماموران توجه ای نکرده و به مسیر خود ادامه می دهد.
فرحبخش افزود: در ادامه با رعایت قانون به کارگیری سلاح برای متوقف کردن خودروی مورد نظر تعدادی تیر هوایی شلیک می شود که راننده باز هم توجه ای نمی کند و به مسیر خود ادامه می دهد که سرانجام برای توقف خودرو تعدادی تیر به سمت لاستیک های عقب خودرو پراید شلیک می شود و با عکس العمل به موقع ماموران این خودرو متوقف و راننده دستگیر می شود.
وی عنوان کرد: در بازدید ماموران از خودرو در صندلی عقب آن ۱۰ بسته ماده مخدر صنعتی به وزن ۱۰۰ کیلوگرم از نوع شیشه کشف شده است.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان راور با اشاره به اینکه متهم دستگیر شده به منظور سیر مراحل قانونی به مقامات قضایی معرفی شده است، اظهار داشت: بلافاصله پس از دستگیری متهم اول، هویت راننده خودروی سمند نیز که بعنوان راه پاک کن بوده و پس از توقیف خودروی پراید متواری شده بود نیز مشخص شد و تحت تعقیب نیروهای انتظامی قرار گرفت و سرانجام دستگیر شد. 
وی عنوان کرد: در این عملیات در مجموع ۲ دستگاه خودرو توقیف و ۲ نفر از ‌متهمان دستگیر و بازداشت شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =