۵ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۳۷
کد خبرنگار: 1384
کد خبر: 84088960
۰ نفر

برچسب‌ها

نمایندگی عرضه گاز مایع در پردیس مستقر شد

تهران- ایرنا- معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی فرماندار پردیس گفت: تامین گاز مایع در فصول سرد با محدودیت هایی مواجه بود و برای رفع مشکل، نمایندگی عرضه گاز مایع در شهرستان پردیس مستقر شد.

مهدی حسین نژاد روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: پیش از این گاز مایع مورد نیاز از شهرستان های همجوار تامین می شد از این به بعد ۸ نمایندگی قانونی با دریافت مجوزهای لازم از شرکت توزیع گاز و پروانه صنفی از اتاق اصناف شهرستان راه اندازی شده است و پس از قیمت گذاری رسمی، عرضه گاز مایع به شهروندان و متقاضیان آغاز خواهد شد.

وی با بیان اینکه محل عرضه گاز مایع در منطقه صنعتی خرمدشت مستقر شده، اظهار داشت: طی هفته گذشته به دلیل به روز رسانی تجهیزات و انجام تعمیرات لازم در مرکز اصلی توزیع گاز مایع مربوط به ناحیه تهران، کمبودهایی در عرضه توزیع گازمایع در سطح شهرستان داشتیم.

 معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی گفت: افراد منفعت طلب با سوء استفاده از کمبود گاز مایع،  سیلندر های گاز مایع را با قیمت نامتعارف به شهروندان عرضه کردند که با نظارت معاونت برنامه ریزی فرمانداری، اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف شهرستان، قیمت سیلندرهای گاز مایع متعادل سازی شد.

حسین نژاد افزود: با اقدامات انجام شده در فصول سرد پیش رو مشکل کمبود سیلندر گاز مایع نخواهیم داشت و شهروندان با مراجعه به نمایندگی ها سیلندرهای گاز مورد نیاز خود را  برای مصارف خانگی و صنعتی تامین می کنند.  

توزیع بیش از ۲۳۰ تن اقلام تنظیم بازار در ماه مهر  

این مقام مسئول ادامه داد: بیش از ۲۳۰ تن اقلام مربوط به تنظیم بازار در مهر ماه توسط مباشران، واحدهای صنفی و غرفه های مستقیم عرضه کالاهای تنظیم بازاری در سطح شهرستان پردیس طی ماه گذشته توزیع شده است.

حسین نژاد با اشاره به اقلام تنظیم بازار، اظهار داشت: شکر، مرغ و روغن مایع در سطح شهرها و روستاها با اولویت مناطق آسیب پذیر و با ایجاد غرفه های ثابت و ماشین های یخچال دار توزیع شده است.

 وی اظهار داشت: ایجاد غرفه های جدید تنظیم بازار، افزایش قیمت برخی از اقلام، تامین کالاهای اساسی در نقاط مختلف شهرستان و نیازسنجی برای جذب سهمیه مازاد برای تامین کالاهای تنظیم بازار برخی از برنامه‌های در دست اقدام در ماه های پیش رو است.

 شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =