۸۸۰ دانش‌آموز در شهرستان‌های استان تهران تحت پوشش مدارس غیردولتی قرار گرفتند

تهران- ایرنا- رییس اداره مدارس غیر دولتی و مشارکت های مردمی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: ۸۸۰ نفر از دانش آموزان ایتام شهرستان های استان تهران تحت پوشش رایگان در مدارس غیردولتی و مدارس هیات امنایی قرار گرفتند.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از اعلام اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،  اکبر قنبری اظهارداشت: ۸۸۰ دانش آموزان مستعد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) در قالب طرح مدارس همدل در مدارس غیردولتی و مدارس هیات امنایی ثبت نام شده و از خدمات آموزشی کیفی رایگان بهره مند می‌شوند.

وی با تاکید بر اهمیت این حرکت بزرگ و انسان دوستانه در شهرستان های استان تهران، خاطر نشان کرد: تمامی تلاش ما در این استان بر این است که تا حد توان هیچ دانش آموزی به دلیل محرومیت ها از تحصیل بازنماند و در این راستا از هیچ تلاشی فروگذاری نمی کنیم.

آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران شامل فیروزکوه، دماوند، رودهن، پردیس، شهرری (ری یک و ۲)، پاکدشت، پیشوا، ورامین، قرچک، کهریزک، فشافویه، چهاردانگه، جوادآباد، اسلامشهر، رباط کریم، شهریار، ملارد، شهر قدس، بهارستان (یک و۲) است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =

سرخط اخبار استان‌ها