طرح آمران سلامت در خراسان شمالی آغاز شد

بجنورد-ایرنا- طرح آمران سلامت با تلاش جمعیت هلال احمر خراسان شمالی امروز دوشنبه، در آیینی آغاز به کار کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی در این آیین گفت: تنها راه مقابله با کرونا و پیشگیری از این ویروس، رعایت پروتکل های بهداشتی بویژه استفاده از ماسک است.

احمد برادران اظهار داشت: رعایت پروتکل های بهداشتی، وظیفه همه است و همه در این زمینه مسوولیت دارند، همه موظف و مکلف هستیم پروتکل های بهداشتی را رعایت کنیم.

وی افزود: جای تاسف است که  روزانه بیش از ۳۰۰ نفر از هم وطنان در اثر ابتلا به کرونا، جان خود را از دست می دهند، با رعایت بهداشت باید با این ویروس مقابله و از گسترش آن جلوگیری کنیم.

وی اظهار داشت: بخشی از اقدامات بهداشتی و حفظ سلامت فرد، مربوط به رعایت پروتکل های بهداشتی توسط سایر افراد در جامعه دارد، بنابراین رعایت  موارد بهداشتی تکلیف همه است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: آمران به سلامت، مردم را به رعایت پروتکل های بهداشتی، رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک توصیه می کنند و امید می ورد این اقدام، گامی برای کاهش ابتلا به کرونا باشد.

براران اظهار داشت: امید می ورد تا با  کمک خیران، بخشی از نیاز به اقلام بهداشتی تامین شود، البته در این زمینه با تاکید استاندار، ماسک ارزان قیمت در بازار استان در حال توزیع است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: با هم افزایی و همراهی مردم می توانیم از گردنه شیوع کرونا گذر کنیم.

استان ۸۶۳ هزار نفری خراسان شمالی از ابتدای مردادماه گرفتار وضعیت قرمز کرونایی شده که این شرایط همچنان برقرار است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =