دادستان دلیجان: تصاویر افراد بدون ماسک در رسانه‌ها منتشر می‌شود

خمین - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب دلیجان گفت: براساس مصوبات ستاد مبارزه با کرونای این شهرستان از امروز(دوشنبه) تصاویر کسانی که در اماکن عمومی ماسک نزنند در رسانه‌های عمومی منتشر می‌شود.

علیرضا ترابی در گفت و گو با ایرنا افزود: این اقدام در راستای تشدید اقدامات تنبیهی و بازدارنده برای کاهش شیوع فزاینده بیماری کرونا در این شهرستان اعمال می‌شود.

وی ادامه داد: برخی افراد و گروه‌های اجتماعی در سطح شهرستان و فضاهای عمومی بدون استفاده از ماسک حضور پیدا می‌کنند که این امر و سایر موارد رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی، سلامت شهروندان را به خطر می‌اندازند.

دادستان عمومی و انقلاب دلیجان اضافه کرد: برگزارکنندگان جشنهای عروسی ، تجمعات بدون مجوز و بدون رعایت پروتکل های بهداشتی در این شهرستان مجازات نیز می‌شوند و باید به عنوان جایگزین حبس در مراکز درمانی و بیمارستان این شهرستان فعالیت اجباری انجام دهند. 

بر اساس اعلام سیما سادات‌لاری سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ۵۷۴ هزار و ۸۵۶ نفر تا پنجم آبان ۹۹  در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و  تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۳۲ هزار و ۹۵۳ نفر رسیده است.

۴۳ شهر کشور در جدیدترین آمار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان مناطق حاد کرونا شناسایی شده‌اند که دلیجان واقع در جنوب استان مرکزی یکی از آنها است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =